Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időntúli pozitív teszt....

Időntúli pozitív teszt. Szerintetek baba? Ki volt igy már? Köszönöm a segítséget

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen, viszont itt gyakorin már láttam egy két ilyet. Ez attól is függ melyik fajta teszt és mennyire időn túl és tényleg pozi, vagy csak a reagens helye. Akinek időn túl lett pozitív, azoknak egyértelműen színes halvány csík volt, nem kellett keresgélni. Akinek meg csak megjelenik szinte színtelen szürkés, fehér, az csak a reagens. A legtöbb teszt fél óra után értékelhetetlen, tehát, ha mondjuk fél órán belül jelent meg, akkor még akár pozi is lehet. De ez nagyon ritka. Aki babát tervez az amúgy simán nézegeti a legvégső értékelhető időpontig :) Nem pedig félredobja 5 perc után :D


Tölts fel képet róla, és holnap ismételd meg. Ha ez ma időn túli pozi, akkor holnap időn belül már pozinak kell lennie. Ha nem akkro csak reagens volt.

2020. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az időn túli pozi tesztből pár nap után időn belüli pozi lett de nagyon halvány. Kémiai volt
2020. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rózsaszín, akkor valószínűleg terhes vagy. Ha csak látod a reagens helyét, mert ott azért még szárazan is másképp csillog a papír, akkor nem vagy terhes. De ha már késik és még mindig nem jön meg, mindenképp érdemes kb. 3 nap múlva, reggeli pisiből (vagy ha már kb. 3 órája nem voltál pisilni) csinálni egy újat, akkor egyértelmű választ kapsz.
2020. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy jàrtam mint 3-as. Kémiai terhesség lett az időntúli pozitív tesztből.
2020. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem időn túli poziból kislányom lett.

X-epil volt.

2020. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ez is ket eselyes. Nekem 2x volt idon tuli pozi tesztem. Az egyik elment, nem amradt meg. Sima mensivel tavozott sajnos. A masik itt szuszog mellettem 1 eve :) ha 2 nao mulva erosodik akkor halkan örülhetsz
2020. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira viccesek ezek a lepontozasok. Nem foglalkozom vele, de ezen mar felrohogtem, hogy valakit zavar, hogy időn túli pozibol g, erekem szuletett. :DD
2020. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mar kivancsisagbol megkerdem... honnan tudjatok h lepontoztak titeket? Nem surun vagyok itt, gozom sincs :D
2020. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!