Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark és a palástfű...

A cickafark és a palástfű teát mettől meddig kell inni a ciklus során? Hogy kell elkészíteni a teákat? Mennyit kell belőlük inni? Lehet valamit érezni ha használ?

Figyelt kérdés

Ma reggelre megjött:(

Szeretném kipróbálni a cickafarkfű tea és a palást fű teát hátha segítenek a kistesó jövetelében:)


2010. júl. 29. 11:33
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem, hogy a vérzés első napjától kell inni vagy ha elmúlt a vérzés?

Mást és mást olvastam erről...

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 29. 11:40
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Én a cickafark teával kezdtem amikor a mensim elmúlt, ezt a peteérésig kell inni. Ovu tesztet használtam ennem megállapítására. Aztán a palástfű tea következik a peteérés utáni időszakban.

Mérj ki egy evőkanálnyi teafűvet /műanyag kanalat használj/ ezt kell leforrázni és 15-20 percig lefedve tartani. Ezt szűrd le és ihatod is. Én tettem bele egy kicsi mézet, így jobb íze volt.

Sajnos nálam nem vált be. Aztán probálkoztunk a Szabó Gyuri bácsi féle babaváró teakeverékkel is. Sajnos az sem segített.

2010. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!