Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vettem egy tesztet, ha...

Most vettem egy tesztet, ha terhes lennék elv a 14. Héten kellene h járjak. Szerintetek most megcsinalhatom a tesztet vagy várják reggelig? Ma eleg sokat ittam

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kamu. Már jöttél itt pár ilyen kérdéssel ma..
2020. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor látom ennem bármi értelmét, ha valaki szoptat és emiatt nem menstruál.
2020. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor megint megszülsz elméletben és újra teherbeesel. Ezt csinálod pár éve már.
2020. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
14. Heten mar nem kell a reggelire varni, siman kimutatna a teszt a nap barmelyik szakaban a terhesseget.
2020. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet az, hogy valaki csak a 14. héten jut el odáig, hogy tesztet vegyen? 16 hetes vagyok, 11 hete tudom, hogy babát várok, reggelente hányok(tudom, van, aki egyáltalán nijcs rosszul, előfordulnez is), voltam eddig 3 sima vizsgálaton és 1 genetikai ultrahangon, vérvételeken, védőnőnél, stb... Ha 14 hetes terhes vagy, nagyon sok dologgal el vagy maradva, mázli, ha egészséges, de sima 1. genetikai vizsgálatot már nem is csinálnak. Irány egy szülész-nőgyógyász, majd egy Prena teszt, azt elvégzik, és megtudod minden rendben van-e, persze nem olcsó.
2020. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!