Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cyclogest kúp felhelyezése...

Cyclogest kúp felhelyezése után is feküdni kell, hogy ne follyon ki?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
follyon, mi?
2020. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A hatóanyag. Lombikos vagyok. Rengetegszer használtam már Utrogestant, és Prog. Exeltist; és a meddőségiben mindig azt javasolták, hogy felhelyezés után feküdjek legalább fél órát, hogy rendesen fel tudjon szívódni, aminek kell.

Cyclogest-et még nem használtam, és elfelejtettem erre rákérdezni. Ezért a kérdés...

2020. máj. 19. 08:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én feküdtem utána. Jobb az ha nem folyik ki hamar. Sok sikert!
2020. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt szeretném kérdezni, hogy neked a lombik program része a Prednisolon vagy olyat nem kell szedned? Ha igen, mennyit és meddig kell szedned?

Bocs,hogy teljesen mást kérdezek,de èrdekelne.

Köszönöm

2020. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is ezt használtam januárban, mindig ugy tettem fel, hogy utána pihentem fél - 1 órát, sok sikert kívánok 20hetes ikerkismama, 😘
2020. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!


#4: Igen, én is szedek Prednisolon-t, napi 7,5mg-ot. Korábbi lombikból már született egy gyermekem; Nála is szedtem az első trimeszter végéig; nem csinál bajt; sőt, én részben ennek is köszönhetem, hogy itt van.

2020. máj. 19. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár majdnem egy éves a poszt, de azért leírom, hátha már is ide téved olvasni. Tehát a Cyclogest nagyon jól használható munkahelyen napközben is, de csak ha ülőmunkát végzel és felhelyezés után azonnal le tudsz ülni és ülve is maradsz egy fél-3/4 órát.

Én kipróbáltam és tök jól beválik. A lényeg hogy beteszel egy normális betétet, felhelyezés után nem csúszik ki azonnal, tehát fel tudsz öltözni, kezet mosni, de aztán sprint a székedre. Mivel ülsz, semmi az égvilágon nem fog kijönni, ugyanúgy mint mikor menstruálsz. Aki betétet használ az tudja, hogy addig amíg "rajta" ül, szinte alig távozik vér, inkább megalvad. Ha felállsz akkor zutty. Ez kúp sokkal sűrűbb mint a vér, semmi sem jön ki. 1/2-3/4 óra múlva felállsz és elmész vécére, semmi sem lesz a betétet, még egy borsónyi sem. Én így ezt használom napközben 3×1 duphaston helyett, amitől örökké rosszul vagyok, gyilkos fejfájásom lesz tőle, szédülök, nem tudom a munkám ellátni. Remélem segítettem, próbálja ki nyugodtan akinek használnia kell.

2021. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia Anonim.

Lehet1 kérdésem?

A cyclogest kúpot ovu után bármikor be lehet tenni?Akár pl.ha az ember úgy érzi h.beágyazódása van?v.inkább utána?köszönöm

2021. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as nekem is ez a problémám nem tudom mikor kell el kezdeni ovu után egyből vagy utána később?
2022. dec. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!