Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv .Ma használok először...

Üdv .Ma használok először clearblue digitális LH ovulációs tesztet ami elsőre mosolygós lett a tesztcsikom két ugyan olyan erős vonal.Sikerult valakinek már ennek a segítségével teherbe esnie hosszú idő után?

Figyelt kérdés
Másfél éve próbálkozunk remelem ez a teszt segít mivel e szerint korábban van peteeresem mint azt a a naptár mutatja sokszor valószínű nem jókorra időzítettünk. Vagyis ebben bízom :) Szedek most Gynositol -t Femibion 0-át és méhpempőt. Nem bízom a véletlenre . Már túl rég óta várunk. Van már egy 12 éves fiam 31 vagyok párom 27.

2020. máj. 21. 15:34
 1/10 A kérdező kommentje:
2020. máj. 21. 15:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én így estem teherbe tavaly februárban. Nekem akkor egymás követő 2 napon is pozitív volt. Így mi egymást követő 4 napon is együtt voltunk. Most 6 hónapos a fiam. Sok sikert.
2020. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök :D gratula!!!! Nagyon bízom most én is :) vigyázzatok magatokra koszonom a válaszod nagyon szuper :)
2020. máj. 21. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Nekünk több mint 1 év után jött össze. Remélem nektek is sikerül most.
2020. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök jó pozitiv történetet olvasni :) ❤️
2020. máj. 21. 17:48
 6/10 anonim válasza:

Nekem is ma lett mosolygós :)

Akiknek sikerült akkor következő hány napba próbálkoztak?

2020. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig amíg pozitív volt (nekem 2 napig volt az) és utána még 2 napig. Minden nap egy alkalommal.
2020. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szuper akkor hajrá csajok :) tudom,hogy a csíkokat itt nem kell alapul venni de tegnap délutáni a legerősebb . De még ma is mosolyog :) sok sikert Mindenkinek 2 hét múlva ugyanitt remeljuk az a teszt is mosolygós lesz végre :) 😊🥰🤞🏻
2020. máj. 22. 07:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült a baba?:-)

2021. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne🥹sikerult?
2022. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!