Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hüvelyben pár centire...

Ha a hüvelyben pár centire élvez el a féri akkor is lehet terhes ?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés,csak érdekel,hogy így kevesebb az esély a terhességre ? Nem velem történt hanem egyik kolléganőmmel! Szerintem ugyanannyi az esély mintha teljesen bele élvezett volna,hiszen akinek kicsi a szerszáma annak is lehet gyereke ! :D szerinte kevesebb az esély ! Esetleg aki igy lett terhes írjon. Ja és peteérés elott volt 3 nappal .
2020. máj. 25. 14:17
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ez is igaz ! 🤔🤔
2020. máj. 25. 18:53
 22/33 anonim ***** válasza:
62%
A megszakításos szexbe inkább ne menjünk bele, mindenki tudja, hogy ott emberi hiba következtében lehet gyerek, még ha nem is vallják be maguknak... 8 évig nem történt "baleset" nálunk, amikor akartuk meg második hónapban sikerült. Előtte sem lett volna gond, ha lesz baba, de ésszel csináltuk, így nem lett, és a párom ismeri a testét, sok férfival ellentétben. Le lehet pontozni, ez akkor is így van.
2020. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan igy gondolom en is, utolso.
2020. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Most nem megszakításos védekezés a téma ! De azért hasznos hozzászólás!
2020. máj. 25. 20:14
 25/33 anonim ***** válasza:
74%
Épp ezért írtam, hogy ezt el se kezdjük belekeverni, mert az egyik hozzászóló felhozta.
2020. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
bocsánat 😚☺
2020. máj. 26. 00:32
 27/33 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretem a GYK-t olvasni, mert mindig rájövök, az emberi ostobaság milyen végtelen!
2020. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Engem az érdekel, hogy miért csak pár centire rakta be?

Nem vagyok fantáziátlan az ágyban, de ezt nem értem.

2020. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
46%

22-nek teljesen igaza van! Évekig védekeztünk megszakítással, egyszer gyengültünk el (rendesen belém élvezett a férjem a nagy hévben) és azonnal terhes lettem. A mi “hibánk” volt de nem okozott gondot a baba.

TMI: Mellesleg volt olyan partnerem aki megszakításnál éppen hogy elhagyta a tetthelyszínt az anyaggal meg a másik véglet a férjem aki simán ellő a fejemig...

Azt viszont én sem értem miért csak pár centire rakta be, ez nagyon fura. :D

2020. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!