Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érzi a peteérést,segítene?

Aki érzi a peteérést,segítene?

Figyelt kérdés

Középidőben jön egy nyilaló,feszítő fájdalom ami miatt muszáj lefeküdnöm,se ülni se állni nemtudok,15perc alatt elmúlik telejesen magától.

Ez lenne a tüszőrepedés?



2020. máj. 28. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Akár lehet az is... De ez mindenkinek más. Én pl napközben többször szoktam érezni petefészek környékén erős nyilaló fájdalom és görcs keverékét (jobban nem tudom még fogalmazni), sokszor be is görnyedek olyan erős. Szóval ez egyénenként más és más.
2020. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is petefészek tájékon szoktam érezni többször nap közben. Mintha kötőtűt forgatnának benne
2020. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 5-6 óráig szokott görcsölni, de úgy, h ki se tudok egyenesedni rendesen.
2020. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintetek ilyenkor szabadul ki a pete a tüszőből?

2020. máj. 28. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is pont akkor, de aznap szerintem.
2020. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Stangli ***** válasza:
Szia! Én bal oldalon mindig érzem. Ebben a hónapban két napig éreztem, használtam ovu tesztet, az első nap amikor fajt pozitív lett. A második nap is pozitív lett, amikor teljesen megszűnt a fájdalom akkor már negatív volt a teszt is. Elvileg a tüsző lh csúcs után reped. De gondolom egyénenként változó, hogy ki mikor érzi az ovus fájdalmat. Úgy tűnik én ovu előtt.
2020. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban nekem nagyon fájt, mintha megjönne. Alig tudtam elaludni. Akkor volt este pozitív az ovu teszt. Hajnalban repedhetett, mivel reggel már nem fájt, csak ilyen enyhe feszítő érzésem volt, valószínűleg a folyadék miatt.

Simán lehet neked is attól :)

Egyébként nem mindegyik hónap egyforma, volt amikor kevésbé éreztem :)

2020. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!