Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is pozitív?

Szerintetek is pozitív?

Figyelt kérdés
A sógornőmről van szó.Ezeket a teszteket akkor csinálta mikor ki maradt a mesije úgy kB 2 hete. Elment akkor orvoshoz ott csak kézzel vizsgálta meg mondta neki hogy nem érzi a terhességet menjen vérvételre. Elment levették a vért megjött az eredmény viszont nincs terhesség nála azt mutatja a vér de azóta se jött meg neki. Mondtam neki hogy ma is csináljon tesztet. Szerintetek mitől lehet akkor pozi? [link]
2020. máj. 29. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete volt vérvétel, akkor mostanra lehet terhes, és lehet pozitív a teszt.
2020. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A teszteket is akkor csinálta elvileg ma fog újat csinálni mert mutattam neki az enyémeket hogy az enyémek ezeknél halványabb voltak nemvárt napján és mégis 21 hetes terhes vagyok.
2020. máj. 29. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete késett a mensije, akkor a vérvételen pozitív lett volna az eredmény... a vérvétel 100% a teszt nem..
2020. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt HCG vérvétel nem igazolta a terhességet. Nem is voltam terhes,hanem tele volt a petefészkem cisztákkal. Elvileg az is csinálhat pozitív tesztet.
2020. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a teszt nagyon rossz. Az én barátnőmnek is pozitívat mutatott, másik 3 meg negatív lett...
2020. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!