Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az ovu tesztem?...

Megnéznétek az ovu tesztem? Elég össze-vissza,nem értem!

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2020. máj. 30. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez one step? Én azzal teszteltem. Megijedtem, hogy nem erősödnek a tesztek, de utána egyik nap hirtelen jó erős lett. Tesztelj tovább! :)
2020. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt nekem nem lett egyértelműen pozitív, csak a visszaesésből láttam, hogy ovum van. Ez alapján azt mondanám, 14én volt.
2020. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biztos,hogy volt mert a hőm is 36,9-37 volt,és éreztem is a szurkát,nyákot. Végülis végig szexeltük idáig a hónapot,és ezek után is ezt fogjuk tenni.😂Párom nagyon élvezi ezt a hónapot,főleg hogy missed ab után volt eltíltás.
2020. máj. 30. 19:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Én Facelle ovutesztet használtam. Abban a ciklusban amikor teherbe estem 3x volt lh csúcs, vagyis 3x volt pozitív a teszt (a tesztcsik erősebb volt mint a kontroll csík). Ez csak annyit jelent, hogy a szervezetem próbálkozott az ovulációval de nem sikerült csak 3. próbálkozásra. Elég idegőrlő volt mert mellette mértem ébredési hőt is és csak nem akart emelkedni a pozi tesztek után aztán a 3. pozi után már megugrott felfelé. Akkor a szokásos 16-18. nap helyett a 21. napon volt ovulációm ami sikeres is lett mivel azóta 21 hetes kismama vagyok. Azt tudni kell hogy előtte való két ciklusban is closty-t szedtem (a sikeres ciklus volt az első gyógyszer mentes hónap). Aztán mivel nagyon sok lh tesztem kimaradt elkezdtem jóstesztlént használni amikor már volt egy pozitív terhes tesztem is. Valóban működik. Annyira de annyira pozitív lett, hogy a kontroll csík szinte ki sem jött egy idő után. Most a 6. hónapban is csináltam és még mindig ugyan olyan erős pozi az lh teszt (a hcg teszt azóta halványabb lett mint mikor kb 1 hete késett). A jóstesztekről keresek képet. A kazettás az ovu teszt a mártogatós pedig a terhes teszt: [link]

[link]


A második kép kb 12 hetes terhesen készült.

2020. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem egymás utáni napokon volt többször pozitív az ovu teszt hanem ha a 13. 15. és végül 20. napon lett pozitív utána következő napokon már mindig negatív volt. Szóval nem úgy értettem, hogy egymás után több napig pozi mert olyan is van
2020. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!