Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi az ideális kor...

Szerintetek mi az ideális kor a babavállalásra?

Figyelt kérdés
Természetesen ha az anyagiak adottak

2020. máj. 31. 15:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Saját ház még nekünk sincs, viszont minden más adott, gondolkozunk is a baba témán. Kíváncsi voltam ki milyen korban, milyen körülmények között vállalta :)
2020. máj. 31. 21:54
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Miért van az, hogy Magyarországon ez az előírás, hogy saját ház, saját autó, az egyik kommentelő(mindent önerőből), igen ügyes vagy, de a kérdés nem erről szólt, miért ne szülhetne valaki, aki albérletbe lakik?

Ne vicceljetek már...

Ez a maradi felfogás... a nyugati országokban a lakosság 70%-a albérletben él.

A magyarok vannak így begyöpösödve, hogy ház, ház és ree megy rá az életük...


Bármikor, amikor a két ember úgy érzi, hogy akarja.

Én 32 voltam, most 8 hónapos és albérletben élünk.

Azt azért hozzátenném, hogy külföldön más egy kicsit az albérlet, van komoly szerződés és teljesen úgy érzed, mintha a tiéd lenne, szinte(normális kereteken belül), azt teszel, amit akarsz.

Otthon azt tapasztaltam, hogy a főbérlő a nyakadra jár, random emeli az árakat, nincs szerződés és semmit nem néz jó szemmel. Nem tudom, hogy ez változott e.

Itt pl még mindig annyit fizetünk, mint 8 évvel ezelőtt. Nem igazán emelgetnek.

Egyébként ha besikerülne a baba bármilyen helyzetben, sose tennék olyat, csak mert nincs meg a megfelelő körülmény. A megfelelő körülmény az kialakul, mindent meg leheg oldani. Persze vannak sarkallatos példák, de itt most nem arról volt szó.


De a kérdésre is válaszoljak, nem is a pénz, inkább az erettség miatt, nekem pl 25 körül nem lett volna jó, akartam szórakozni, utazgatni úgy, ahogy baba mellett biztosan nem lehet egy jó ideig. Lattam néhány dolgot, voltam szép helyeken, jött ez a tünemény, ő a legfontosabb és hogy boldog legyen. Ha pedig idősebb lesz, akkor utazgatunk tovább együtt.

2020. jún. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!