Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Egy hete...

Terhes vagyok? Egy hete feküdtünk le először a barátommal, óvszerrel védekeztünk. Több lent⬇️?

Figyelt kérdés

Nagyon vigyáztunk, nem szakadt ki, minden rendben volt. Egy pár napja megcsapott egy gondolat a terhességgel kapcsolatban. A tünetek, amik jelentkeznek, például hányinger stb. minden napos számomra, mégis nagyon félek. Tegnap kezdődött az ovulációm, ma barnás folyadék volt, ilyet ezelőtt nem tapasztaltam.

Lehetséges, hogy terhes vagyok, vagy esetleg valami hormonzavar vagy csak paranoia?

16/L


2020. jún. 3. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ovukor elofordul barnázás, nyugi. Nézzétek meg szex végén mindig a gumit, úgy megnyugodtok mindketten, az a tuti.
2020. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ha az óvszer nem lyukadt ki. Ha az lennél is, a tünetek később jelentkeznének. Nyugodj meg.
2020. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhesség és nem is hormonzavar. Ovukor a barnás folyás normális, és az is, hogy hányingered van. Sok nőnek vannak ovukor olyan tünetei, mint egy terhesség elején. Ha valóban terhes lennél, annak nem egy héten belül lennének jelei.
2020. jún. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem sem vagy terhes, nyugodj meg😊
2020. jún. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2020. jún. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 épp hogy az óvszer az egyetlen helyes megoldás tiniknek. Ez az egyetlen védekezési forma, ami nem csak a terhesség ellen véd, hanem a nemi úton terjedô betegségek ellen is.

Az óvszernek nagyon alacsony a hibaszázaléka, nem tömi magát a lány hormonokkal.

2020. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!