Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt màr valaki “ProCreati...

Használt màr valaki “ProCreation for Women” termékenységtámogató vitamint? Mik a tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Csak így gyorsan rákeresve azt mondom hogy jobban jársz ha bármilyen elterjedtebb vitamint veszel helyette ami fele vagy negyedannyiba kerül mint ez.

Ásványianyag tartalma nem jobb egy átlagos terhesvitaminnál (vagy multivitaminnál...)

Látom teletolták mindenféle divatos hülyeséggel hogy nagyobb profittal eladhassák. Nem a 20 mg macagyökér meg a 3 mg sárgarépapor (ezen felnevettem mikor olvastam) fog segíteni a teherbeeséssel. Akkor már többet érsz ha friss sárgarépát eszel, zöldteát iszol, feketeribizlit, spenótot, petrezselymet meg mindent amit még belepakoltak (komolyan a végére már tiszta vegeta érzésem volt mikor olvastam :)).

A fitoterápiának (gyógynövényi orvoslás) megvan a maga helye, módja, de ilyen 3-20mg-os bele minden vackotnak nincs értelme, a lehúzáson kívül.


Vegyél egy normális terhes- vagy multivitamint (összetételben pld. a napi 1x1 vitaminok, illetve a Jutavit terhes- és multivitamin nagyon jó és az ára is sokkal kedvezőbb). Mellette egyél friss(!) zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok folyadékot, a zöld tea jó ötlet, egyél kevesebb cukrot, szénhidrátból teljes értékűt.

Mozogj, mert az is sokat számít, sokkal többet mint 3-5 mg zöldségpor.


Ha nagyon akarsz még tenni a reproduktív rendszer egészségedért, az Aviva tornát is érdemes lehet kipróbálni, ami jótékony hatással van rá.


(Gyógyszerészeti ágban dolgoztam évekig, nem a levegőbe beszélek.)

2020. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot.:)

Természetesen szedek más multivitamint is(az nem terhesvitamin)

Eszek gyümölcsöt sokat(zöldsèget már kevésbé:/)

Napi folyadékbevitelem az is megvan, koffeinmentes tea illetve víz.

Edzek rendszeresen.nem esek túlzásokba nem szeretném megerőltetni magam.napi 30-45 perc mozgás.

De sajnos eddig még nem sikerült a baba,minden hiàba

2020. jún. 4. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

GAL Babavárót pluszt vegyél.

Abban tényleg minden benne van és normális mennyiségben. Adalékanyag mentes, tökéletes felszívódással.

3 hónapja szedem és tökéletes laborom lett múlt héten :)

2020. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is GAL-t szedek. Összetevők alapján ez volt a legszimpatikusabb.
2020. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) akkor következő hónapban azt veszek:)
2020. jún. 8. 22:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
GAL babaváróra még egy szavazat! Mondjuk én a simát szedem, mert olvastam, hogy a plusztól rosszul szoktak lenni. Így amúgy fele annyiba kerül és szerintem tökéletes. :)
2020. jún. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szabina Varga válasza:
100%
Èn egy hònapja szedem a Pro creationt mert àllandòan barnàztam a menstruàciòim előtt, ami progeszteronhiànyra utal. Jelenleg nincs barnàzàs, ez jò jel, mivel babàt szeretnènk.Ha lesz mèg valami vàltozás, ìrni fogok!
2020. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1 hónapja szedjük a párom is, én is. A tesztem pedig pozitív lett! Nem tudom, hogy van-e szerepe a kapszulának benne, de mindenesetre ártani nem ártott.
2020. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek!!:) sajnos én nem tudom úgy szedni ahogyan kéne(napi 2) naponta egyet szedek.sajnos hőhullámom lesz a 2 szemtől😔
2020. júl. 31. 18:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszönjük!

Eszel egyből miután bevetted? Talán az segíthet :) Én a gravidától lettem rosszul.. de nagyon rosszul.

2020. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!