Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kompenzáljam az amfalim...

Hogyan kompenzáljam az amfalim hatását?

Figyelt kérdés
Épp babatervezés kezdetén vagyunk. Volt egy hosszúra nyúló felfázásom, amire az urológus utoljára amfalmin rapid szuszpenziót írt fel. Már a doboz felét beszedtem, amikor kiderült, hogy teherbeesés tervezése alatt nem ajánlott a szedése, mert csökkenti a női termékenységet. A maradékot már nem szedtem be, hanem kértem másik, hasonló hatóanyagú gyógyszert, amit ilyenkor is lehet szedni. Most viszont nagyon aggódom, hogy ez mennyivel veti hátra a próbálkozást. Mit tudnék tenni? Kezdjek el méhpempőt vagy valamilyen terhesvitamint szedni? (úgy értem, amit babatervezés alatt szokás szedni, pl. femibion0, elevit1, mivolis A-Z)

2020. jún. 8. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire. Sok gyógyszerre rá van írva, hogy nem ajánlott ilyenkor. Egyes vérnyomáscsökkentő gyógyszerekre is. Szerintem ezen ne aggódj.


Vitaminból a GAL Babaváró pluszt ajánlom, abban minden vitamin ami kell normális mennyiségben jelen van pl D vitamin 4000 NE és nem 200 mint a legtöbb agyonreklámozott terhesvitaminban. Meg folát és nem folsav, amit az emberek 70%-a nem is tud hasznosítani. Méhpempőt csak akkor egyél ha semmi hormonális gondod nincs.

2020. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!