Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki az előváladéktól lett...

Van aki az előváladéktól lett terhes?

Figyelt kérdés
Fel merült bennem a kérdés hogy valyon ez mennyire gyakori hogy előváladéktól lett valaki terhes.Nem fenyeget ez a veszély úgy hogy ki oktatásokat nem kérek hogy védekezzünk mert védekezünk és nem is tervezzük hogy nem védekezznénk csak egyszerűen érdekel hogy mégis van e aki így esett teherbe.

2020. jún. 9. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
van
2020. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Én pl nem. 1 éve nem védekezünk és mégsem lettem terhes sajnos.

Ez én vagyok.

Biztosan van olyan, aki megszakítással, előváladéktól vagy védekezés mellett esett teherbe.

2020. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezt lehet hallani innen onnan,de az én ismerőseim közül még senki nem lett terhes így. Mi 6évig megszakítással védekeztünk,nem lett baba. Amikor akartuk akkor lett viszonylag hamar. A barátnőm azt mondja szerinte olyankor a pasi nem veszi ki időben és becsúszik valami.
2020. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Mi is évekig védekeztünk így az eskuvonk után, mondván jöjjön, ha akar. De nem. Mikor akartuk első hónapban összejött.

Olyannak nem javasolnám, aki elvetetné a gyereket. Mindegy, hogy elovaladektol, vagy nem időben veszi ki, mindenképp elég nagy a kockázat.

2020. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Aki így esik teherbe, ott a férfi nem vette ki időben. Csak jobban hangzik az előváladékra fogni.
2020. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Az ejakulációt megelőzően az előváladékban is lehetnek spermiumok, így a hüvelybe kerülve ezek könnyen okoznak nem kívánt terhességet
2020. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó. Akkor hogy van az, hogy pl.spermavizsgálat után, amikor egy férfinél kiderül, hogy a mintában még csak pl.6 millió/ml sperma sincs, még inszeminációt se csinálnak, hanem irányítanak lombikra?
2020. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ilyen nincs. Ismerősi körben sem lett senki így terhes. Ilyenkor szerintem a férfi nem meri bevallani, hogy nem jött ki időben.

Világ életemben megszakítással védekeztem, most 32 éves vagyok, mikor akartam sem jöttek olyan könnyen a gyerekek.

2020. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
7-es tudod, mindig van 0,000000000001% esély. No meg ugye állítólag, ha a pasi előtte kiverte nem sokkal, akkor már más a helyzet... de így, hogy “elovaladektol” szerintem kb 1 nő eshetett teherbe 2000 év alatt. A többinél más is bejátszott, ez tuti.
2020. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Mióta házasok vagyunk, megszakítás van 10 éve, néha menzi előtt 1-2 nappal és utána 1-2 napig megszakítás sincs.

3 gyerek van, mind tervezett volt, soha nem lettem terhes mikor nem akartuk, pedig sokszor volt hogy több menet volt egymás után, ami elvileg fokozottan veszélyes, de akkor sem.

Ha telibe mentünk, jöttek mindig viszonylag hamar. Az utolsó a második hónapban, pedig már 30 és 40 + vagyunk korban bőven.

Most fogok meddővé tételre menni, mert több gyereket nem szeretnénk, eddig úgy voltunk vele, ha jön-jön, de nem csúszott be soha.

2020. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!