Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik napon...

Szerintetek melyik napon lehetett az ovulációm? (kép mellékletben)

Figyelt kérdés

Február óta mérem a hőmet, eddig az ovu után mindig megugrott 36,7 fölé - legalábbis így gondoltam. Ebben a hónapban vettem ovu tesztet is, szerintetek a 06.07. elég erős-e az ovulációhoz? Vagy még ennél is erősebb csíkra lenne szükség? Ha pedig 7-én volt az ovum, a hőm miért maradt ilyen alacsonyan? Eddig minden hónapban a cikulus első felében 36,3-36,4 volt a közepén egy nagy ugrás és utána 36,7-37 között...

[link]


2020. jún. 10. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Sztem 7, igazolja a hőgorbe is!
2020. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2020. jún. 10. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
8-án volt. Az első negatív LH tesztes nap az ovu napja. Másnap kezd emelkedni a hő.
2020. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Nekem delelott pozitiv, este mar negativ, es pontosan aznap voltam nogyogyasznal is, latta a megrepedt tuszobol kiaramlo folyadékot! Szoval nem torvenyszeru, hogy pozi nap utan van! Szerintem a legjobb, ha pozi napon mindenkepp egyutt vagytok, nekem bejott :)


6hkm

2020. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök igazad van Utolsó 😁 hiszen nekem is a legtöbbször úgy van, hogy egyik délután már pozitív, másnap reggel még pozitív, és aznap este pedig már negatív. Plusz az ovus fájdalom is aznap este jelentkezik. Úgyhogy végülis nem tudom miért írtam először kapásból 8-át. 😊
2020. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Remélem az együttléteket végre jól időzítettük. Már 6 hónapja próbálkozunk, de eddig lehet nem volt tökéletes az időzítés, mert csak a görbét vezettem. Együtt voltunk 4-én, 5-én, 7-én és 8-án is meg utána is. :) A hőm pont ma emelkedett és 8.-ára húzta be az ovut.

[link]

Reménykedem :)

2020. jún. 11. 08:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a 13. napon volt ovud, szeribtem egyik ovuteszted sem pozi, es a hod sem igazolja.

Hany naposak a ciklusaid?

2020. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
26-27 naposak a ciklusaim. Nagyon ritkán rövidebb. A 13. napon nem lehetett, mert 10-én szinte nem is látszódott a csík.... de így már teljesen összezavarodtam :D
2020. jún. 11. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsoi, igaz... Akkor viszont jol huzta be a rendszer.
2020. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!