Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű, hogy ha az...

Törvényszerű, hogy ha az ember babát akar, de nem jön össze, akkor körülötte mindenki pont terhes lesz, az is, aki nem akar?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Törvényszerű a hisztivel tönkretenni más boldogságát? Tanulj meg jó képet vágni hozzá. Egyszer neked is lesz, türelem!
2020. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Minden nap legalább egy meddő nő burkolja kérdésbe a rosszindulatú és irigy beszólását. Nagyon sajnálom, hogy nem lehet (még) gyereketek, de most már sok!
2020. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet törvényszerű, mert közel azonos korosztállyal veszi magát körül az ember, akiknek közel azonosak a céljaik ebben a korban. Tehát 25-35 év körüli társasággal, rokonsággal nem meglepő a sok esküvő, babavárás, lakásvásárlás.
2020. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű. De nyilván a barátaid veled egyidősek nyilván ők is benne vannak a babát szeretnének korban, vagy épp igen becsúszik. Ez van. Mi is évek óta szerettünk volna babát, de sehogy nem jött. Amikor meg terhes lettem ikrekkel elvesztettük őket, rá egy hétre pozit tesztelt a legjobb barátnőm... igen baromi nehéz volt végignézni a terhességét, ráadásul csak úgy becsúszott egy nemlétező kapcsolatba. De még a szülésen is fogtam a kezét. Nem irigykedni kell. Pozitívan megélni és türelemmel várni. Nem könnyű, tudom... nekünk is 7 év volt.. ami igen, baromi sok. De mindenkinek eljön a maga ideje. És nem otthon kell csücsülni morogni, hogy másnak miért sikerül és nem a varázsfőzeteket inni meg csillagokból jósolni. El kell menni orvoshoz. Hormonsor, ez az első. Apajelölt is mehet dokihoz, mert nem biztos, hogy csak a nőnél van gond. És az, hogy valakinek a méhe meg a petefészke jól működik még sok sok probléma lehet, ami gátolja a teherbe esést. Amin csak orvos tud segíteni, de ő belátható időn belül. Tapasztalatból beszélek.


Amúgy meg mikor az ember babára vágyik minden sokkal szembetűnőbb, mindneki terhes, vagy épp gyerekkel mászkál, egyből sokkal többet lát az ember az utcán, pedig eddig is voltak, csak fel se tűnt. Egyből terhestüneteket produkál az ember, egyből hányinger kerülgeti minden egyes mensi előtt. Ez pusztán pszichés dolog. Türelemmel kell lenni, és ha kell orvosi segítséget kell kérni. Ennyi az egész. Másoknak meg örülni, főleg, ha jóbarátok. Legalább lesz kitől tanácsokat kérni, tapasztalatokat hallgatni, hátha lesz ami beválik. Nézni kell a jó oldalát.

2020. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem van erre egy megnevezés de nem jut eszembe milyen jelenség. Erre vagy kihegyezve. Ugyanaz, mint amikor en paráztam, hogy teherbe estem, amikor nem akartam, MINDENHOL terhes nők voltak.

Amikor en szültem 3 másik közeli barát/rokon is. De igazából minden évből fel tudok mutatni másik 3-mat, mivel azért 25-35 között nem nagy csoda, hogy szülnek a nők.

2020. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk ez lesz a 4. próbálkozós ciklus. Jelenleg összesen 13 nőről tudom, hogy terhes, köztük a legjobb barátnőm, aki, miután kiderült, hogy kémiai terhességem volt, tehát ott volt nemvárt másnapján a pozitív teszt a kezemben, egy hétre rá közölte nagy boldogan a hírt, hogy állapotos, jön a kistesó! Jópofát vágtam hozzá, letettem a telefont, ezek után pedig hisztérikus sírás jött rám, a férjem alig tudott lenyugtatni. Nem irígységből, tényleg, csak felteszem a kérdést, hogy másnak miért megy olyan könnyen? Szar házasságok, cigiző kismamák, nyomor, puff, első próbálkozás és tádáá sikeeer... Nekem juszt se adatik meg, ja, meg a kémiai után épp a nyugodt és rózsaszín buborékban eltöltött babavárás se, mert megtapasztaltam elég gyorsan, hogy szar dolgok nem csak mással történnek, hanem velem is, bármikor. Persze ez nem azt jelenti, hogy mégegyszer meg fog, de nem fogom tudni csak úgy kitörölni a fejemből, az tuti.

Persze túl kell lépni valahogy, nem feltétlen a gyerek körül kell mindennek forognia.

2020. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Latod 6-os régen ezért volt stressz mentesebb. Nem voltak ilyen tesztek, amik minden kezdeményt kimutatnak. Ne érts felre, nagyon sajnálom ami veled történt, de en nem tudom megérteni akik lobogtatják az éppen pozitív tesztjutek, nagy vígan, hogy terhesek. Amikor az enyém pozi lett, annyit mondtam a férjemnek, várjuk meg a 12 hetes uh-t, addig meg bármi lehet. Persze utána is. Csak jóval ritkábban. Szóval azért en károsnak tartom ezeket a teszteket nagyon.
2020. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező! Nagyon szurkolok neked hogy legyen mihamarabb kisbabad!! Erre nincs más gyogyir.

Amúgy régen azért volt könnyebb mert 18 éves korban férjhez mentek és volt idejük várni. Most meg képzed magad, gyűjtögetsz, építed a "fészket" .... És mikor eljön a pillanat amit akar évek óta vársz, és már olyan fiatal sem vagy talán... Akkor nagyon faj azzal szembesülni hogy esetleg hónapokig évekig még várni kell.

2020. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Nem lobogtattam én senkinek, csak nagyon megörültünk a férjemmel, mivel az embernek ilyenkor nem az az első gondolata, hogy áh, úgyis elvetélek... Még jó, hogy senkinek nem mondtuk, aztán magyarázkodhattunk volna...
2020. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, nem rad értettem, hogy te lobogtattak, csak vannak ilyen ismerőseim.
2020. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!