Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy később mutatja...

Lehetséges hogy később mutatja a teszt?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete gyenge vagyok, hányingerem van (étel szagtól pláne de ilyenkor se enni se inni nem tudok), szurkál egy kissé néha a hasam, a melleim pedig érzékenyek bár ez múlik. A menzeszem nem jött meg. Ma vagyok a 29 napon de negativ tesztem van.Május 14-én volt meg utóljára. Én ezt most nem "majd megjön" helyzetnek érzem.Hozzáteszem, 3 éve szeretnénk babát. IR, PCOS problémám van. Ha a problémáim miatt késik az nem szokott ilyen rosszulléteket kiváltani. Ezért nem értem. Ha nem jelentkezik a teszten a 2 csík vagy a menzesz jövőhétig akkor doki de hátha valaki járt már igy.

Valaki volt már hasonló helyzetben?



2020. jún. 11. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még nem lehetnek tünetek. Tesztelj akkor, ha jópár napja késik a menzesz. Akkor lesz biztos.
2020. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is meg nagyon korai az eszleleseid,konnyen meglehet h szimplan beszimulalod magadnak(ezt nem roszbol irok,TAPASZTALATBOL SAJNOS)mivel reg akarsz es vagysz ra gondolom minden nap ha kesik orulsz es csinalod gyors a tesztet hathatha vegre moat,es akkor bekepzeled hogy rosszul vagy.Hidd el en teljesen aterzem a dolgot 1eve probalkozunk de semmi,es epp igy vagyok.1napot kesik es mar hanyibger szedules m

inden a bajom..de eltelik par map ea jon a csalodas🥺de kivanom h tevedjek es sikerult,szurkolok:)

2020. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok! Általában mindig előbb jön meg mint 28 nap. Nagyon ritka ha 30 nap felett. És csak 30 nap felett csinálok tesztet. Sosem volt még ilyen hogy rosszul lettem volna vagy épp ilyen gyengeséget, fáradtságot éreztem volna magamon. Voltam a háziorvosomnál hétfőn, azt mondta nem korai a tünet. De a teszt lehet még nem mutatja. Ja meg székrekedésem van miota ezek a tüneteim vannak. Nem tudom mi ez. Menzesz előtt inkább hasmenés szokott lenni nem székrekedés.
2020. jún. 11. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor varjal meg par napot,es aztan csinalj eggyet:)remelem osszejon:)szurkolok
2020. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha a tüneteket hcg okozná, akkor a teszt is pozitív lenne (mèg a 25-ös is).

Amíg nem jön meg, addig van remény persze, en is szurkolok neked, de ne éld bele magad.

2020. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 év alatt volt 1-2 helyzet,türelmetlen az vagyok, de nem élem bele magam. 🙂 Nyilván szeretnénk de hamis helyzetbe nem ringatom magam.
2020. jún. 11. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd ird meg ha van fejlemény.. Drukkolok
2020. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami volt de sajnos bevéreztem, be görcsöltem. Voltam orvosnál, UH, vérvétel. Bent semmi nem maradt hála isten, azt mondta a dokim ez még a szerencsétlenségben a szerencse hogy műteni nem kell mert magától távozott.
2020. jún. 22. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!