Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. napon délelőtt volt...

17. napon délelőtt volt pozitív az lh teszt?

Figyelt kérdés

Bocsi elírtam a teszten. Nem dpo hanem ciklus napok. Legutoljára 15. ciklusnapon késő este voltunk együtt férjemmel? Az túl korai volt ahhoz h sikerüljön a baba nem? Ma tudunk újra együtt lenni este. Az meg már túl késő ha a 17. napon volt az ovu ugye?

[link]


2020. jún. 12. 06:17
 1/8 A kérdező kommentje:

A hőm pedig így alakul. Hő alapján még nem volt ovum?

[link]

2020. jún. 12. 06:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt se mondanám pozinak. Teszteltél másnap is?
2020. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen most az előbb. Az full negatív. [link]
2020. jún. 12. 06:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megvolt az ovu, 3 napja van felemelkedni, még simán jó lehet holnap :)
2020. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja h holnap ha megemelkedik a hőm akkor volt ovum? Remelem. Addig tesztelek egyet még ma és holnap reggel.
2020. jún. 12. 08:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Rosszul érted... ovu után 3 napon belül kell megemelkednie a hőnek és utána 5 napig fent is kell maradnia, akkor lehetsz biztos benne, hogy megtörtént.

17. napon sztem pozi volt a teszted. Holnap megemelkedik a hőd és akkor az jó lesz. Tehát 17-18. napon volt repedés.

2020. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így értem. Akkor a 15. napon lévő esti együttlétből nem valószínű h össze jött a baba? Ritka mikor 3 napig kibírják a spermiumok
2020. jún. 12. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Esély van rá, hogy sikerült :) De igen, sajnos arra is, hogy túl korai volt. Ezért érdemes legalább ovu környékén kétnaponta együtt lenni .
2020. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!