Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehetséges?

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi próbálkozunk a parommal a babyvel!

Elvileg 28.an volt peteeresem!

28.a előtti avagy utáni 5napban minden nap, egyutt voltunk, és probalkoztunk!

Azota is minden alkalommal, oda ment el!

Nos hat egy hete lent a hasam fajdogalt!

Tegnap reggel egy kis rozsaszines folyas volt a bugyimon, mar azt hittem sajnos megjött, szokásos módon, tettem be tampont!

Majd 2ora múlva annak tudatában hogy megvan, mentem is cserélni! De legnagyobb meglepetésemre, semmi nem volt rajta! Örültünk nagyon azt hittük ez a beagyazodasnak köszönhető!

Erre most az imént, 3nap késéssel megjött! Na a kérdésem viszont az lenne, hogy meg nem tudom higy hány napos milyen lesz! De lehetséges e az hogy ősze jött a baby?

Olvastam mar róla, higy van olyan aki több hónapig menstrualciohoz, hasonlóan végzést észlelt! Meg ugye lehet az is hogy később volt p.e,-m és meg a teszt nem mutatta ki meg semmi és ezért meg jött! Csinaljak reggel egy tesztet hatha van valami? Vagy várják meg hogy milyen és higyan is lesz ez a menstrualcio? Vagy mit gondoltok erről?

Előre is koszonom szepen a faradtsagot, hogy irtok nekem! És persze legyen szep hetvegetek!❤️


2020. jún. 13. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött rendesen, piros élénk bő vérzéssel, akkor nem vagy terhes. Az hogy késett egy pár napot, előfordul. Nekem pl mindig pontos, pár hónapja mégis késett egy hetet. Van ilyen. Próbálkozzatok tovább.
2020. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csupán késett, mivel konkrétan eldöntöttétek, hogy babát szeretnétek. Ez egy jellemző jelenség, ilyenkor úgymond vicceskedik a természet. Menstruálsz, mivel késett is , ha te nagyon akarod csinálhatsz egy tesztet, de fölösleges, ritka, ha ilyenkor valaki mégis terhes... millióból egy.


Írtad, hogy Ovu után 5 napban is együtt voltatok, ez mind szép és jó, de babához már ovu utáni második nap is késő. Ovu előtt kell együtt lenni :) Nyilván, alapjáraton is összebújnak a párok, csak tudd, hogy baba szempontjából az már mindegy.


Sok sikert nektek!

2020. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es válaszoló! Nagyon szepen koszonom! Ház nem éppen olyan volt mint szokor nem annyira elénk, és más allagot tapasztaltam, világosabb és nem olyan “sűrű” volt így ránézésre!



2es válaszoló neked is nagyon szepen koszonom! És ovu előtti 5napban is voltunk ugy egyutt meg az ovu utáni 5napban is! Meg azota is!

Igazából teljesen tanácstalan vagyok! Lehet ezt is meg azt is olvasni és hallani! De tenyleg nagyon szepen koszonom nektek!



Ha esetleg meg valaki valami véleményt tudna nekem irni avagy tapasztalatot, és olvassa ezt akkor kérem írjon! Koszonom szepen!❤️

2020. jún. 13. 20:21
 4/6 A kérdező kommentje:

2es valaszolonak!

Ez le maradt, hogy utana is az 5napban minden nap azért volt hogy úgymond biztosra menjunk! Mert nem volt teljesen biztos hogy a 28a az a nap ugyanis mindig van olyan hogy előbb vagy később van!

2020. jún. 13. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Válogatott furcsaságokat tapasztaltam egy éven át,furcsa mensi,késik,itt fáj ott fáj mégsem lett baba.Aztán elmentünk orvoshoz,megvoltak az időpontok a további vizsgálatokra,nekem egy műtét is lett volna erre bumm a kövi hónapban nem jött meg. Szerintem ha vérzel akkor engedd el azt a hónapot.Nekem valószínű az is segített hogy nem a jelenben jártak a gondolataim hanem készültem a későbbi dolgokra amik vártak volna rám de végül elmaradt :)
2020. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5#os gratulalok! Igen azt mondtak mar higy ne éljen bele magam és ne ezen gondolkozzak mindig mert ugy nem fog ősze jönni! De azért na minden bőven benne van a drukk hogy várja mar és akarja!
2020. jún. 14. 09:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!