Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt ovulációm? (Hőgörbe)

Mikor volt ovulációm? (Hőgörbe)

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a hónapban 15-16 ciklusnapon volt tojásfehérje nyákom, illetve 19-20 ciklusnap. Mindkétszer fájt is a hasam. Szerintetek mikor volt?



2020. jún. 14. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 20! Görbe alapján babára is esélyes vagy ;)
2020. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

15. ciklusnap, mert utána emelkedett alaphő fölé... a fertility ilyen szempontból a legpontosabb. Szerintem is babagyanús, de ehhez látni kéne az előző görbéidet. Én már simán ellőnék egy tesztet is.


Sok sikert!

2020. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, bocs, tenyleg 15 :)
2020. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is 15.-én, csak nem szabadult ki egyből, kellett neki még egy nap. Nekem pont ilyen volt az előző hónapban.
2020. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ez májusi görbe. Ha azóta nem jött meg, csináltál tesztet?
2020. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
35-39napos ciklusaim vannak
2020. jún. 14. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan csinálj egy tesztet. Nagyon hosszú a luteális fázisod. Mindig ilyenkor van peteérésed vagy most ez korai?
2020. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hosszú a luteális fázisod, mindig 14nap. A peteérés van később általában 15. ciklusnap tó a 22.ciklusnapig van valamikor, ami mindig változik. Sajnos kisfiam születés óta így van... Nyilván a program is azért szaggatott vonallal jelölte az ovut, mert nem biztos benne. Így akkor a számok alapján a 19.ciklusnap volt az ovu. Köszönöm a válaszokat! Írok ha megjött és akkor beigazolódik, hogy mikor volt pontosan.
2020. jún. 14. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!