Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet beágyazód...

Szerintetek ez lehet beágyazódási "tünet"?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk! Az egyik barátnőm babát vár és mesélte azt hogy mikor 7dpon volt jelentkezett nála egy kis hasmenés ciklus végén pozitívat tesztelt. Olvastam is pár helyen hogy okozhat a beágyazódás/terhesség hasmenést. Ma vagyok a 7dpon és megy a hasam :D lehet baba van a dologban? Válaszokat előre is köszönöm!

2020. jún. 16. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem, ez nem beágyazódási tünet. (Most beszélhetnék külön arról, hogy a beágyazódásnak abszolúte nincs érezhető jele, de akkor sokan belémvesznének, és ütnék a tamtamot az igazukkal hogy "márpedig nekem volt mert amikor beágyazódott akkor éppen hupililát hugyoztam, és láttam egy repülő gilisztát az égen szkafanderben"... )

Legyél türelemmel a kimaradt menzesz napjáig, és akkor megtudod.

2020. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Én is így voltam, nagyon drukkolok Neked 🥰🥰🥰
2020. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom hányadik dpo, de nekem is ment a hasam. Utána 10.dpo-n halvány, de jól kivehető pozit teszteltem.
2020. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen, de 7. dpo-n, csak akkor, ha töltött káposztát eszel, amit egy bőven fokhagymás lángossal folytasz le, nekem a jósnőm mondta!
2020. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves első! Akkor belédveszek😂 mi 5 hónapja próbálkoztunk az első babával, amikor kb a beágyazódás környékén hirtelen pici tűszúrásokat éreztem a méhemben. Kb olyan volt mintha 1000 pici tűvel szurkálnának és kicsit bele is szédültem. Soha életemben nem tapasztaltam hasonlót. Hogy ovu után mikor volt ez már nem tudom, de kimaradt mensi napján pozitív lett a tesztem. Második babámmal ugyanígy volt, vele 3 hónap után sikerült. Hasmenést egyszer sem tapasztaltam.
2020. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pozi teszt óta s előtte is pár nappal - minden nap hasmenésem van reggelente.


Viszont menses előtt is általában lazább volt székletem.

2020. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!