Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműködés miatt...

Pajzsmirigy alulműködés miatt alacsony ébredési hő. A ciklus 2. felében is max. 36,2. Ha terhes lennék, akkor fentebb menne? Lh teszt pozitív, szúr az alhasam és van tojásfehérje, ezek ellenére lehet nincs peteeresem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a pozitív lh teszt után 4-5 nappal megy fel a hőm. HA viszont rendesen méred, minden reggel egész ciklus alatt és úgy nem megy fel akkor elképzelhető, hogy nem repedt meg a tüsző.
2020. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg progi hiany? En nezetnek egyet ovu utan
2020. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sot.. kene egy egesz hormonkep, ha esetleg nem volt,csak pajzsmirigy. De egyebkent ha ez nem rendszeres akkor az mas.


Azt viszont megkerdezhetem, hogy mennyire durva az alulmukodes? Milyenek az ertekeid? Nekem is alulmukodik,de csak a tsh lett rossza tobbi nornal

2020. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Voltam a 3. napi vérvételen, azok az értékek rendben voltak, sajnos a 21. napiról lemaradtam a vírus miatt. Fogom pótolni, de múlthéten még nem fogadott az orvos, így még egy

hónapot kell várnom. Nem nagy az eltérés, de teherbeséshez magas a 6 TSH. Nekem az anti TPO is magas.

2020. jún. 19. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez lehet hülye kérdés, de jó a hőmérőd? NEkem pont ezt csinálta a digitális hőmérőm, mindig 36,4-et mutatott, aztán már 35 valamennyit, ekkor jöttem rá, hogy nem jó az elem.
2020. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem antiTPO 1000 felett volt TSH is 4.8 volt a hőm mégse volt ilyen alacsony. Nem hiszem, hogy van összefüggés.


Amit tudni kell görbevezetésről, hogy akkor történik meg repedés, ha ovu után 5 napon belül feljebb megy a hő az alaphőnél. Az alaphöd az ovu előtti hők átlaga. Ha nem reped a tüsző nem megy fel. Egyébként 3-4 tizedet kellene emelkednie. Ha neked alacsony az alaphőd akkor neked sose lesz mondjuk 37 fok. Terhesen sem lesz magasabb a hő mint ovu után alapból, csupán nem esik vissza mensi elött vagy ép mensikor. Mert van akinek csak mensi alatt esik vissza így azoknak pl terhesség tippelésre esélyük sincs.


Remélem tudtam kicsit segíteni.



Sok sikert!

2020. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is pm alulműködésem, a hőgörbém mégis normális. Most ovuláció után vagyok és minden reggel 36,90 és 37,15 között van. Ovu előtt 36,42 és 36,64 között...

Hüvelyben kell mérni. Nem lehet, hogy a szádban méred?

2020. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 36,2 a ciklus masodik feleben is, akkor nem pm-tol van, hanem sajnos nincs ovud.
2020. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megmutatod a gorbed?
2020. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A nyelvem alatt mérem, lehet az nem elég pontos. Elég kezdő vagyok a dologban. Ebben a hónapban kezdtem mérni, de nem vezettem rendszeresen (volt, hogy elfelejtettem reggel és elmentem WC-re).
2020. jún. 22. 10:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!