Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval június 28-29 -én jött...

Szóval június 28-29 -én jött meg és 4-én múlt el. Aznap tuti együtt voltam a párommal, meg 10-12 körül is. Akkor mikor kellene megjönnie? Késik már akkor 1 hetet? Nem értem. Csinállak reggel tesztet érdemes? Jah és 3 napig hányingerem volt viszont.

Figyelt kérdés
Az elözző terhességemnél a cicim fájt és hányingerem nem volt.(Akkor elmennt a baba a 6 héten.)Most fordítva? Van esély a baára?Megszakításos módszerrel védekeztünk.Ezt tegnap feltetem de nem kapok rá válaszokat azért kédezem megint. Csináltam reggel tesztet(xepil) de negatív lett ,viszont lehet elrontottam mert 10 másodperc múlva ki kellett volna venni a vizeletből és lefektetni ,de én benne hagytam mert azt hittem hogy ugy kell mint egy másiknál.
2010. aug. 1. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Július 26-a körül kellett volna megjönni. Ha 10-12-e körül együtt voltatok, akkor bőven lehetsz terhes, ugyanis az pont a peteérés környékére esik. A középidőt ne akkortól számítsd, amikor elmúlt, hanem mindig akkortól, amikor megjött.
2010. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára 2-n jött meg, 17-n felelőtlenül nem védekeztünk, 3 napja csináltam X-epil tesztet, már az is halvány pozitív volt. Tegnap Gabrielt csináltam egyértelműen pozitív. Ő lesz a 3. babám. Simán terhes lehetsz, csinálj egy másik tesztet reggel, első vizeletből. Írj, mi lett a végeredmény! Drukkoljak?
2010. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen nagyon :) jó lenne ha baba lenne. az nem baj hogy 5 napja megjön érzésem van?
2010. aug. 1. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
az pont jó, az is jelent babát :)
2010. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!