Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 1 nappal kis...

Ovuláció után 1 nappal kis barna pecsét? Mi ez?

Figyelt kérdés

Segítsetek mi lehet ez? Tegnap előtt lett pozitív az ovu tesztem, elvileg tegnap ovuláltam, tehát ma 1. dpo-n vagyok. Reggel mikor felkeltem észtevettem egy nagyon halvány rózsaszínes barnás foltot.

Mitől lehet ez? Szoktam barnázni menstruáció előtt 3-4 nappal, de nem ennyivel előtte. Ennyire súlyos a progeszteron hiányom??

Ovulációs vérzésnek (ha egyáltalán van ilyen) meg már késő, nem?


És nem csak reggel láttam, hanem napközben is mintha kicsit rózsaszínes lett volna a folyásom...



2020. jún. 21. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig ovulációs vérzésre tippelek. A pozitiv teszt után teszteltél még? Lehet két napon át is pozitiv és akkor pont ma ovulálsz, de egyébkén is simán csúszhat ennyit, azt mondják, h a pozitiv teszt utánb24-36 órán belül várható az ovuláció.
2020. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen teszteltem, tegnap már abszolút negatív volt, így a tegnapot vettem az ovuláció napjának.

Soha életeben nem fordult még elő velem ilyen. Kicsit megijedtem, mert tudom, hogy már az is baj, hogy 3-4 nappal menzesz előtt pecsételek, na de rögtön ovuláció után...?


REmélem, tényleg csak az ovuláció a ludas...

2020. jún. 21. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha holnapra gyoma sincs, akkor szerintem az. Nagyon ritkán nekem is szokott ilyen lenni.

(Én is ma vagyok az 1.dpo-n :))

Első válaszoló voltam.

2020. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyoma, nem gyoma :)
2020. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ovulációs vérzés. Nekem soha nem volt, de szokták írni, hogy másoknak igen. Egyébként nagyon ritka, de előfordul. Nem kell vele foglalkozni, van ilyen.
2020. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen én is erre jutottam, hogy ha nem lesz több vérzés, akkor biztos az ovuhoz volt köze, ha fokozódik akkor meg hormongond.
2020. jún. 21. 18:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, elmúlt?
2020. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, azóta már friss piros véres folyásom van, sokkal több mint tegnap. Sosem fordult még velem elő ilyen, nem is értem :(
2020. jún. 22. 17:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Huh, akkor keress fel egy orvost inkább!
2020. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző menzesz mikor volt?
2020. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!