Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok második csíkot? (Predic...

Láttok második csíkot? (Predictor, 9.dpo)

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy korai, stb, de gondoltam, ha túl vagyok az államvizsgán, adok egy esélyt, hogy még jobb legyen a nap. Hát szerintem nem lett, mert valami nagyon-nagyon halvány második vonalat vélek csak látni, amire nem vennék mérget, hogy pozi. Ugyanakkor mégiscsak ott van, de az is lehet, hogy csak én képzelem oda.

Időben olvastam le az eredményt, mikor még nem száradt meg. Elvileg a 9.dpo-n voltam, mikor készült. Csináltam egy Facelle-t is, azon én semmit nem látok.

Ha ez most negatív, még lehet szerintetek pozi? :(


[link]


2020. jún. 24. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem làtok 2 csìkot.
2020. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem látok én sem.. 😭
2020. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy csík egy hómezőn
2020. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez teljesen egyértelműen negatív, de korán is teszteltél, ne izgulj.
2020. jún. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hol kellene lennie a csíknak, és látom a helyét, de ez teljesen negatív. Ettől függetlenül nagyon korai, érzékeny teszttel 2 nap múlva talán már látható. Legyél türelmesebb.
2020. jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek ilyenkor tesztelni? Csak feleslegesen idegesíti magát az ember, hogy van-e ott valami. Majd ha nem jön meg, akkor tesztelj.
2020. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fajta teszteknek mindig ott van a nagyon nagyon halvány csík erre szárad rá a vizelet és beszineződik ha pozitív. A gólyahír is ugyan ez
2020. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
6-os, aki már nagyon vágyik a gyerekre annál érthető, hogy nem bír várni, szerintem nincs ezzel baj... A kérdező úgyis megismétli pár nap múlva, a korai tesztek akkor már kimutathatják, hogy jön-e a gyerek.
2020. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Én is nagyon vágytam rá, mégis ki tudtam várni, hogy késsen a mensim, és nem ide töltögettem fel a még negatív tesztjeimet...
2020. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez meg negativ. Később lehet pozi, meg van remeny :) szoritok :)
2020. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!