Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket hónapja próbálkozunk...

Ket hónapja próbálkozunk babával. Májusba rendes piros volt a havim. Most egy nappal előbb megjott 3 napig tartott.... de inkább rózsaszín, kevés pirosas. Mitől lehet? Teszt negatív.

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége. A menstruáció néha változik.
2020. jún. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Vérzés+ negatív teszt = Nem terhes. Miből gondolod, hogy az vagy?

*májusban. Tanuljuk meg a ragokat helyesen használni. Általános iskola, 2.,3. osztály.

2020. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg változhat a mensi.

A lényeg, most az, hogy véreztél és negatív a teszt. Tehát nincs baba.


Viszont, azt hozzá kell tennem, hogy barátnőmnek mensi előtt sikerült teherbe esni pár nappal. A mensije furcsa volt, tesztelt utána, de negatív lett. Két hét múlva nagyon sok volt a gyomorsava, én meg piszkáltam poénból, hogy biztos terhes... csinált egy tesztet és pozitív lett.

Ez azért nagyon ritka, de bármi lehet, viszont még nem vagy terhes, ha véletlen még is sikerült ciklus vége felé akkor is még két hét mire lehet pozitív egy teszt.


Alapvetően vérzéskor nem arra gondol egy épeszű nő, hogy juhu terhes vagyok... a vérzés az egyik egyértelmű jele a sikertelenségnek. Hogy néha viszont még is lesz terhesség belőle, az annyira ritka, hogy gyakorlatilag hülyeség babára gondolni ilyenkor. Bocsánat a kifejezésért.


Szóval engedd el, most nem vagy terhes. 3napos mensi meg bővel normálisnak mondható. Semmi extra nincs benne, és az évek alatt bármikor változhat, tarthat rövidebb, hogy hosszabb ideig.


Ha bizonytalan vagy, egy hét múlva tesztelj újra, de azért na.. vérzés + negatív teszt mellett ne babára gondoljon már mindenki... ez komolyan annyira lelombozó.... Régen tök egyértelmű volt, ha vérzik valaki nincs baba. Mindenki képes volt felfogni. És új erővel belevágni a következő lehetőségbe.


Kitartás, türelem, két hónap után meg nem értem mire ez a nagy akarás, hogy már a varázslatban is hinni kezdesz :) 7 sikertelenség alatt én egy pillanatra se gondoltam vérzéskor, hogy na most baba lesz.. inkább jól a képembe nyomta természet, hogy már megint nem sikerült...

2020. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van már két gyerekem.. És mindkettővel meg volt a havim 2 vagy 3 hónapig.....
2020. jún. 25. 08:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nálad ez valami genetikai dolog. Mondjuk ezt hozzá tehetted volna, hogy neked ez simán alapállapot terhesen :D Előző gyerkőcöknél is negatív volt a teszted? Mert ugye terhesség esetén vérzés mellett is pozi lesz a teszt, ha időben fogant és nem ciklus végén.
2020. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De gondolom akkor pozitív volt a tesztet. Most meg nem annyira.
2020. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az orvos se vette észre hogy terhes vagyok. Azt mondta petefészek gyulladás...
2020. jún. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!