Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni? nekem június 11 én jött meg! tartott 17 éig 27 én kellett volna lennie az ovulációm nak és a mai nap tojásfehérje szerű nyák om van akkor ezek szerint nem lett volna meg az ovulációm?átlagban 31 32 naposak A ciklusaim

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy mikor KÉNE, az nem jelent semmit, nem gépek vagyunk. Senki se tudja megmondani mikor volt/van ovud mert nem látunk beléd. Legyetek együtt amikor jólesik és tesztelj ha kimarad a vérzés. Nem kell túlvariálni :)
2020. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De én arra lennék kíváncsi hogy ovuláció után szokott e valakinek ilyen nyálka még jelentkezni?
2020. júl. 1. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak nőgyógyász, vagy LH teszt tudná megmondani. Ha rövid a luteázis fázisod, akkor simán előfordulhat, hogy most ovulálsz, gondolom a 27-ét kalkulátor számolta, ami csak becsül, felesleges rá hagyatkozni.
2020. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mert azelőtt volt két három napig nyákom és a 28 i a ragacsos szerű volt és azóta megvan nyák csak most hígabb lett
2020. júl. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!