Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki pozitív...

Van itt olyan aki pozitív teszt után rögtön ment orvoshoz?

Figyelt kérdés
Volt értelme? Vagy tényleg érdemes várni? Nem tudom én, hogy bírok ki még 2 hetet🙄
2020. júl. 2. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem volna, de csak egy héttel későbbre kaptam időpontot. Nem tudtam akkor még hogy fölösleges olyan korán menni. Annyi a különbség hogy így az elején semmit se tud mondani, csak kizárja a méhen kívüli terhességet, ami adott esetben tök fontos lehet, de nincs szívhang, semmi.
2020. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem. Nem látott semmit. 2 hét múlvára hívott vissza. Aztán aggódhattam, persze minden rendben volt. Semmi értelme korán menni. 6.hét vége bőven elég.
2020. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Pénteki napon teszteltem,utána héten szerdán mentem dokihoz. Megállapították,hogy nem méhen kívüli és hogy élő embrió
2020. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Várni kell. A babával még nagyobb türelemre lesz szükséged, gyakorold!
2020. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
4hetes 5naposan voltam, petezsák látszódott. Engem megnyugtatott, hogy jó helyen van.
2020. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Elmehetsz. Kizarja a mehen kivuli terhesseget, viszont szivhang 6.hettol van
2020. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Én mindkettővel 5. hét pár naposan voltam, tudtam, hogy csak egy pöttyöt fogok látni és szívhang sem lesz még, de engem is megnyugtatott, hogy jó helyen vannak (na meg a másodiknál gyógyszert is kellett váltanom), aztán 8 hetesen mentem újra de így legalább onnan nem telt el sok a 12-dikig.
2020. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Semmi értelme. A méhen kívüli terhességet sem feltétlen lehet ilyenkor kizárni, mivel

1. Nem biztos, hogy méhen belül látszik petezsák. Az általában csak az 5. héttől szokott, de ha pár napot csúszott az ovuláció, simán lehet, hogy akkor sem látják. Pláne, ha kicsit gagyibb az UH is, esetleg hátrahajló a méhed vagy kicsit dagibb vagy.

2. Méhen kívüli terhességnél is lehet petezsák szerű képlet a méhben, amit álpetezsáknak neveznek. A méhen belüli terhességet csak az bizonyítja, ha szikhólyag is van a petezsákban, ami megint csak plusz pár nap.

Arról nem is beszélve, hogy a nagyon kicsi méhen kívüli ugyanúgy nem látszik, mint a méhen belüli.


Ha nincs panasz, betöltött 6. hét után érdemes menni.

2020. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél így csináltam, nem látott semmit az orvos, csak megvastagodott méhnyálkahártyát, ami akár menstruációra is utalhatott volna. Két hétre mentem vissza, akkora már volt szívhang is. Most, a második terhességnél már jóval később mentem okulva az első esetből.
2020. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Fájogat a hasam ez normális?
2020. júl. 2. 21:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!