Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális 2.terhesség elején?

Normális 2.terhesség elején?

Figyelt kérdés

2.gyermekemmel vagyok várandós és még nagyon az elején vagyok,de feszül a hasam,görcsöl,az első terhességemnél is volt,de azt tudtam,hogy normális,de most nem tudom,hogy normális vagy aggódjak.

Császárom volt 2016-ban,az nem tudom,hogy mennyit számít.

Volt valakinek ilyen érzése?



2020. júl. 2. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elsőnél tudtad hogy normális, akkor most mi változott?


Ezt amúgy innen senki nem tudja neked megmondani hogy van-e okod aggódni.

2020. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert az elsőnél mondta az orvos is,hogy mivel változik minden így érezhetek húzodást,görcsölést.

Mivel ez a második terhességem császárom óta,nem tudom mi a normális érzés,így kiírtam,hátha valakinek volt ilyen és a másik,mivel az elején vagyok így még nem voltam orvosnál,de elfogok menni.


Azt hiszem én normálisan kérdeztem,nem kell egyből lekezelően válaszolni,mert megmertem kérdezni,asszem ha jól tudom ez az oldal azért van,hogy kérdezhessünk ha valamit nem tudunk,de szólj ha tévedek.

Köszönöm válaszodat,de ha nem tudsz normális érdemleges választ akkor nem kell válaszolnod rá.

További szép estét!

2020. júl. 2. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen adekvát választ adott az 1. válaszoló. Nem írtad le a kérdésben, hogy mi aggodalomra okot adó dolog van a mostani terhességednél, amit már tapasztaltál az előzőnél, és akkor normális volt, most pedig nem tartod annak. És abban is igaza volt, hogy látatlanban mi, laikusok biztos nem fogunk tudni konkrétat mondani. Amúgy a vérzésen és/vagy NAGYON erős görcsökön kívül minden normális a terhesség alatt, feszülés, puffadás, enyhe görcsök, erős (fehér v. színtelen) folyás. Boldog babavárást!
2020. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!