Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehetek terhes?

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és ovuláció napján szexeltünk a barátommal. Úgy volt, hogy mind a ketten elélveztünk, de védekeztünk, és utána pihentünk egy kicsit, és utána megint szexeltünk, de akkor óvszer nélkül, és kihúzta, mielőtt elment volna. Neki ez volt a második alkalom. Ettől lehetek terhes?
2020. júl. 4. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehetst
2020. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony a valószínűsége, de igen, lehetsz.

Gondolom nem kell kifejtenem, hogy tudd, az ondóvezetékben az előző ejakulációból maradhat ondó. És mivel másodjára védekezés nélkül szeretkeztetek, van rá esély, hiába "húzta ki" mielőtt elment volna.

2020. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

Nagyon-nagyon-nagyon kevés eséllyel. Kb. 0,1%, hogy terhes leszel. Azt is csak azért, mert nem tudom mi történt pontosan (mellesleg nem is érdekel😂).

A válasz nem.

2020. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Izé..ha ovuláció napján védekezés nélkül szexelsz szerinted lehetsz terhes? Igen... csak nem értem ha elsőnek húztatok óvszert, másodiknak miért nem?

Ha időben vagytok még vegyél esemény utánit.

2020. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha a kérdező terhes lesz, akkor én átműttetem magamat nővé.
2020. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!