Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az, ha alvadtvér...

Normális az, ha alvadtvér darabos a menzeszem? Mitől lehet ez, babát szeretnénk és ez már a 2-dik hónap, hogy ilyen.

Figyelt kérdés
Lehet,hogy baba volt csak nem tud beágyazódni?
2008. nov. 25. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
És időre jött meg?
2008. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Neaggódj, ez teljesen normális, ilyenkor a vastag méhnyakfal felesleges darabjai jönnek le, ez teljesen normális, nem kell tőle félni! Még jó, hogy kijön, mert tisztul a méhed, és egyuttal ujul meg a méhfalad az uj beágyazódásra! Nekem is szokott lenni 1 évben 3-4x ez a darabos vérzés, aztán már elmulik! Ne félj!!!:D
2008. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, én azért nem lennék ilyen nyugodt, mint az előttem szóló!


Nekem is így kezdődött, bőséges, darabos vérzés, iszonyat görcsölés, ez ment néhány cikluson keresztül, baba meg sehol. Elmentem a dokimhoz, mondtam, hogy szerintem valami nem stimmel, elmondtam, hogy 4 hónapja próbálkozunk, ő meg mielőtt megvizsgált, türelemre intett ( mivel nagytesó rögtön megfogant, azért én aggódtam ) sajnos nekem volt igazam, megnézett UH-n, és kiírt műtétre.... A bal petefészkemen volt egy kb 3-4 cm-es ciszta, ami a műtétig almányira (!) nőtt, szétrombolta a petefészkem nem lehetett megmenteni.... Endometriózisom volt ( írd be ezt a szót a keresőbe, ha egyező tüneteket látsz, ne habozz felkeresni a nőgyógyászt! ) 8 hónapba telt, mire kikezeltek, nem részletezem, nem egy leányálom a kezelés módja, de utána ismét első próbálkozásra babás lettem. Most 10 hetes vagyok :-) Úgyhogy szerintem ha bármilyen rendellenességet tapasztalsz, inkább derüljön ki, hogy feleslegesen aggódsz, minthogy nagyobb bajod legyen belőle!

2008. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekünk is már van 1 baba ő nekünk is elsőre összejött.Most mr 8 hónapja próbálkozunk,igaz csak 2 hónapja hagytam abba a teljesen a szoptatást.
2008. nov. 25. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok ismét. Ha kb két hónapja hagytad abba a szoptatást, és kb akkor kezdődött ez a problémád is, akkor lehet, hogy még nem álltak át rendesen a hormonjaid. Nem akartalak megijeszteni, csak nem tudtam a részleteket. Viszont én még mindig azt mondom, ha nem javul 2-3 ciklus múlva sem, mindenképp a végére kell járni a dolognak.
2008. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi.Utánna néztem és csak a derék fájás stimmel a tünetek közül remélem nem lessz semmi gáz.Bizom hamarosan a baba miatt megyünk adoktornőhöz és nem ez miatt.
2008. nov. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!