Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 10 nap a nemvártig. Hogy...

Még 10 nap a nemvártig. Hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
6 hónapja szeretnénk babát, mindig nagyon izgulok a petérés után egészen a nemvárt időpontjáig. Ti hogy bírjátok ezt a feszültséget? Néha már olyan "kis butának" érzem magam, hogy ennyire izgulok, hogy megjön-e, aztán mindig csalódás a vége. :(
2010. aug. 2. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem már csak 3 nap, nagyon várom már:) És nagyon nehezen bírom, de tudom, hogy fölösleges megcsinálni előtte. Mi már egy éve...lassan vizsgálatok jönnek majd, talán szeptemberben, ha addig nem fogan meg:( Nem vagy buta, csak várod a bébit. Ez így működik:) Szorítok!
2010. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem még 18 nap van a nem vártog, de nagyon nehezen viselem az időt.... sok sikert nektek, remélem össze jön :)
2010. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
voltak nekem is problémáim, szerencsére egy méhen kívüli után gond nélkül összejött....na de akkor meg ott a para, h hiába a teszt majd mit mond a doki....én úgy éltem túl h elfoglaltam magam, kitaláltam h majd sportolok és h milyen jó lesz, mert azt +-os tesztel úgyse tenném és szinte úgy gondoltam h nekem mindegy, mert ígyis-úgyis jó lesz.....sok sikert!
2010. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még most vagyok menszi után, de már alig várom a peteérést, persze addig is próbálkozunk. Sose lehet tudni. DE nagyon nehéz lefoglalni magam.
2010. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem még 9 nap, viszont én úgy érzem nem sikerült

Krémes meg nyúlós folyás váltja egymást naponta :-(

2010. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónapja próbálkozunk, 8 nap van a nemvártig. Már nem stresszelem magam, hogy vajon meg fog-e jönni vagy nem, abba belefáradtam. Majd jön a baba ha akar. Én úgysem tudom erőltetni.
2010. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Nekünk már ez a 11 hónapunk, a menzimnek kb hétvégére (nem) kéne megjönnie.Szerintem ebben a hónapban korábban volt a peteérésem. Tegnap óta olyan érzésem van a méhemben,mintha tűkkel szurkálnák, néha annyira belevág,hogy már szinte fáj.Úgy néz ki,ez megint a menzi előjele.

Augusztus 13-án megyünk a párommal spermavizsgálatra.Úgy döntöttünk,megkezdjük a kivizsgálásokat.

Szurkolok nekünk lányok,hogy mihamarabb legyen babánk,mert megszakad a szívem,ha látom,hogy valakinek az 1.próbálkozásra összejön,mi meg itt reménykedünk minden hónapban,aztán csak az elkeseredés marad.

2010. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi ebben a ciklusban kezdtünk el próbálkozni.Tegnap volt peteérésem (minden középidőben fájdalmat érzek) és mint minden nap mensi óta,tegnap is együtt voltunk.30 naposak a ciklusaim,elvileg 19.-én nem kellene megjönnie,de már rohadt rosszul tűröm...hogy fogom addig kibírni? :S

2010. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem 6 nap van még hátra, most jöttünk meg nyaralásból, ott nem jutott eszembe, de itthon... izgulok 1000-rel magamban:-) egyébként semmi tünetem nincs.
2010. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 9-10-11 nap van hátra, nekünk is ez az első próba! Hát nagyon kíváncsi vagyok, remélem hamar eltelik ez a kis idő!XD
2010. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!