Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Ha megnyomom a...

Mitől lehet? Ha megnyomom a mellbimbóm,1-2 pici fehér gombostűhegy nagyságnyi váladék jön belőle.8-ra nem várom, de már múlt héten is észleltem ezt, amikor még csak beágyazódás lehetett, ha volt egyáltalán:- (

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem akarlak meg ijeszteni de ez hormon problémára utal. Azt hiszem azt olvastam valahol, hogy a progreszteron szint rossz. Mindenképp mennék orvoshoz. Hátha ettől nem jön a baba, bár nem tudom mióta próbálkoztok.
2010. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem progeszteron, hanem prolaktin. Nekem is van, most írtam ki én is a kérdést, csak én nem nyomom, és nem jön belőle, hanem estére látom, és nekem is ilyen milliméteres nagyságú csak. Én is ki vagyok akadva, pedig mértek prolaktint is nekem és rendben volt. Állítólag nem jó jel valóban. Elmegyek vele én is dokihoz, mert nézelődtem az interneten és mindenhol azt írták, meg kell mondni a dokinak. Nem mindegy, hogy nyomásra jön vagy magától, egyik mellből vagy mindkettőből, fehér, vagy zöld vagy véres.....
2010. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a történet magas prolaktin szintre utal.

Nem árt megnézetni mert okozhat pl olyat,h nem sikerül a baba.

2010. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hajna88 válasza:

Szia.

Én még nem várok babát,csak tervezzük,de a dokim azt mondta,hogy már most is előfordulhat tejtermelődés. Ez nem egy betegség. A hormonváltozástól van. Ne aggódj,semmi bajod(tok) nincsen.

Szia

2010. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na te jó ég. Szóval ez az, hogy nekem megnézték kétszer is ebben a félévben és rendben volt...
2010. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! eléggé beparáztam tőlük, ebben a hónapban próbálkozunk először.már van egy kisfiam. picit viszketett a bimbóm, és ekkor nem tudom miért, de megnyomtam. ha nem nyomom meg,akkor valószínűleg nem is veszem észre. 19:46-os, nem értem a választ, légyszi írd le részletesebben. köszi!
2010. aug. 2. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
19:46-os vagyok, és második voltam, csak azt írtam, hogy nekem volt vérvételem ebben az évben már kétszer is, és rendben volt a prolaktinom. Szóval ezért nem értem mi lehet ez.
2010. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, így már értem. én is nagyon félek, h mi lehet a bajom. jövő 7en megyek nőgyógyászhoz, majd megírom mit mondott.
2010. aug. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!