Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy pozitív teszt...

Normális, hogy pozitív teszt ellenére egyáltalán nem fáj a mellem?

Figyelt kérdés
Ovu előtt fájt 1 napig, azóta se. Mielőtt megjott mindig le akartak szakadni. Most meg az lett a furcsa, hogy nem fáj. Talán kicsit nőttek.
2020. júl. 10. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért kellene hohy fájjon?????
2020. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért kéne fájnia?
2020. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem miért kéne fájnia XD Örülj neki! Nekem sem fájt, de még előtejem sem volt szülés előtt XD


Vannak terhességi tünetek az tény, de nem kötelező minden tünetnek jelen lenni, van akinek semmi tünete, csak nő a hasa... Tessék vidámnak lenni, mert egy áldás, ha nincs semmi baja az embernek terhesen.

2020. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
normális
2020. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második és a harmadik terhességnél egyáltalán nem fájtak, nem feszültek, semmi nem volt. Most vagyok 14 hetes, mostanában kezdtek el viszketni a mellbimbóim.
2020. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezö mi a helyzet? Nekem is igy van, most teszteltem pozitívat, de a cicimben egyáltalán nem érzek semmit,pedig nekem is mindig fájni szokott ,meg be szokott durranni mensi elött. Viszont az alhasam meg eléggé fájdogál.
2020. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!