Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok hasonló cipőben?...

Voltatok hasonló cipőben? Nyaggattak már a baba témával?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, szerintem még bőven fiatal. Bár minden vágyam egy baba de ez már megőrít amit az anyósom csinál. Minden alkalommal nagy boci szemekkel kerdore von, hogy terhes vagy már???????? Mikor lesz baba????? Nem jön a baba???? Egyébként most vagyunk túl az első hónapon. 2 nap múlva kéne megjonnie de most be is stresszeltem. Hogy ha megjon egy részt csalódott leszek, másrészt megrosszabbul fognak esni ezek a kérdések.
2020. júl. 10. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

21 éves koromtól 8 évig hallgattam....



Ne firtassuk inkább

2020. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szinten 23 vagyok, most van 1 éve hogy próbálkozunk.

Minden alkalommal szóba kerül anyosomeknal ha találkozunk...

Sajnos nem érzik at. Mi is pont úgy vagyunk az első gyerekunkre mint ok az első unokara, nem én dontom el mikor sikerüljön, így rohadtul nem is értem miért kell állandóan felhozni. Bele sem gondolnak hogy mennyi csalodottsaggal/szomorúsággal jár minden havi vérzés.

Azaz egy vigasztal, hogy valóban fiatal vagyok még, így nem akkora összeomlás 1-2-3 év sikertelen próbálkozás, mint annak aki az idő miatt is rá stresszel.

Én mondjuk mindenképp szerettem volna első gyereket meg szülni 25eves koromig, de látod, ember tervez isten végez.

2020. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez lesz ha terhes leszel. Nálam az utolsó hetekben az ment hogy mikor szülök már meg...
2020. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Két válasz közül dobtam be az egyiket minden tapintatlan kérdezőnek:

A) Nem szeretnénk még gyereket. (Távolabbi ismerősöknek. Igen, hazudtam nekik, mert semmi közük hozzá és nem akartam magyarázkodni.)

B) Majd szólunk, ha lesz bejelenteni valónk.

2020. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért kell anyósnak tudni róla, hogy próbálkoztok?!

Legközelebb: anyuka, a gyertyát a hálószobában nem akarja tartani?


Amúgy fogadd meg a 4-es válaszoló tanácsait a válaszlehetőségeket illetően.

2020. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlpattogni. Elmondod, hogy rajta vagytok a dolgon, szóltok, ha terhes leszel és kész. Mi 6 évet vártunk a legnagyobbra, felfogta mindenki, hogy nem kell piszkálódni.
2020. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5.

A tapintatlan anyósnál ez nem használ


Jön a “miért nem..?”

Az èlet értelme ez..stb


Minden alkalommal tőrt döfött kb..


Sógorék el is váltak miatta

Az új kapcsolat is megsínyli

Nem lehet leállítani, én próbáltam, férjem is.


Nekünk azóta van 2 gyerekünk.

Szeretnénk még idővel...

Most meg:

“Harmadiiiiik??”


Sosem lesz semmi se jó


1.

2020. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szörnyű...sajnállak. Még fiatal vagy ahhoz, hogy beszóljanak. Nekwm a nővéremék nagyon sokáig próbálkoztak eredménytelenül. Mindketten hallgattuk, hogy a nagyik siránkoznak, vajon lesz-e belőlük valaha dèdi. Apa állandóan felhozta, hogy Nagyapa ilyen korában már rég nagypapa volt. Az volt a legmeredekebb, hogy egyik nagyim nekem ecsetelte, hogy nővéremnek ilyen idősen illene babát akarnia. Felhomályosítottam, hogy 3 éve próbálkoznak és dokihoz is jár, ahogy azt Nagyi is tudja, csak ezek szerint nem fogta fel. Én úgy döntöttem, leperegnek rólam ezek. Amikor mi akartunk babát, össze is jött, boldog voltam, csak meg akartam várni a 12 hetes uh-t mielőtt szétkürtölöm. 6 hetes voltam, aikor Nagyi elkezdett siránkozni, mennyire sajnálja magát, sose lesz belőle dédi, ha rajtunk múlik. Akkor felálltam és azt mondtam, hagyja abba a panaszkodást, mert nem bírom hallgatni. Lehet tiszteletlen vagyok, de kiborított. Azota majdnem 1 éves a babánk ésboldog mindenki.
2020. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, szerintem mondd meg anyósodnak, sőt inkább a férjed mondja meg, hogy a kérdései stresszt okoznak, a stressz pedig meddőséget és vetélést okozhat. Plusz az egésznek a varázsát megöli. Ha minden nap rákérdez és majd egyik nap mondjátok hogy igen,az kb olyan mint hogy igen, ma végre megvettem a wc papírt, amit kértèl. Előző voltam.
2020. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ha gyerek lesz a tiéd lesz ha sz. R lesz övé lesz... Tudom mit érzel.. Legközelebb mikor kérdezi kerdezd meg tőle neki amugy jó a szexuális élete? Mert kb ugxanaz a kérdés máshogy feltéve.. Vagy ne menj egy ideig mond meg neked ez nem hiányzik hiszen ti várjatok a legjobban a babát, fel a fejjel 💓💓
2020. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!