Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok!:)) Az ősszel...

Lombikosok!:)) Az ősszel kezdjük a programot, annyi a problémám ,hogy méhenkívüli terhességek miatt,már nincs petevezetékem. A méhem és a petefészkek egészségesek. Aki ezért lombikozott,sikerült a babóca?:)

Figyelt kérdés
Még annyi,hogy 28 éves vagyok.

#baba #lombik #meddőség #petevezeték #Elso lombik #Elsolombik
2020. júl. 11. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok érintett, de egy ismerősöm elzáródott petevezetők miatt ment lombikra, sikerült nekik :) Szerintem ott nem játszik szerepet, hogy van-e vezetéked.
2020. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!:))

Annyira varjuk mar mi is a gyermekaldast ... szeretem hallani,hogy masnak sikerult(hasonlo cipoben) :)

2020. júl. 11. 09:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is lombikos ikerkismama vagyok. Nálunk ferjemnél volt igaz a gond, de szobatársam aki volt neki petevezetek miatt volt lombik vab egy 4 éves kisfia és most ikreket vár ő is, nem biztos hogy elsőre sikerül de én drukkolok nektek💓💓sikerülni fog a baba
2020. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Dejoo!!:)) Remelem,ha elsore nem is sikerulne,azert mar nem kell ra sokat varnunk:)

Mar haromszor elhittem, hogy anyuka leszek, es soha nem volt még a mehemben baba.

Igy mar a tudat is, hogy jo helyre teszik felemelo erzes☺️☺️

2020. júl. 11. 15:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is igy voltam vele, nekem elsőnél pozitív teszt után 2 héttel megjott sajnos 😔és most 2.bol lesznek ikreink💓💓örülök hogy ilyen pozitivan állsz hozzá és hidd el megéri a végén a csoda a pocakban utána a karotokban🙏👣🤰💓
2020. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon johallani ezeket a siker torteneteket!! Gratulalok az ikrekhez!!

Erot ad..es alig varom,hogy belevagjunk mi is❤️🥰

2020. júl. 12. 20:04
 7/14 Arya93 válasza:
Sziasztok. en is ugyan ebben a cipoben jarok, mint a kerdezo! elore is sok szerencset szeretnek kivanni a lombik programhoz :) Engem az erdekelne, ha nincs petevezeto mehenkivuli terhesseg miatt, egybol 2 embriot ultetnek be ha van lehetoseg ra vagy csak 1-et?
2020. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Lombiknál nem számít, hogy van e petevezetéked. Ha csak egyet akarsz beültetni, akkor annyit fognak. Mi kettesével csináltuk, hogy több esély legyen.
2020. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia igen ha egyet szeretnél annyit kapsz vissza, nyilván 2vel több az esély de nagyobb az ikerterhességre is, ezt nektek kell tudni, meg is kérdezik beultetes előtt mennyit kértek vissza, kitartás mindenkinek sok sikert óriási drukk💓💓👣👣🙏🙏ikres kismama🥰🥰
2020. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszonom lanyok!!☺️☺️

A 2.beultetes sikeres lett, araszolunk a 7. het fele☺️❤️

Kellemes unnepeket es jo egeszseget nektek!🥰😊

2020. dec. 22. 22:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!