Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás? Kicsit...

Lehet beágyazódás? Kicsit hosszú,elnézést.

Figyelt kérdés

Sokat olvastam erről,hogy van beágyazódási vérzés csak enyhébb a menstuációs vérzésnél,színben is eltérő barna vagy rózsaszínes és járhat fájdalommal is.Ez igaz?

Orvosoktól is kérdeztem már akiknek megoszlik erről a véleménye.


10 napja is együtt voltunk és ovu elött is együtt voltunk,eltelt azóta 6 nap,a menzeszem csak hó végén lenne,a hormonjaim normálisak,nem iszom,nem dohányzom,nem szedek gyógyszert.

Enyhe rózsaszínes vérzésem van és kis fájdalom kíséri.

Azt olvastam,hogy ez jelentheti azt hogy a megtermékenyített petesejt megtapadt a méhfalon,de persze azt is jelentheti hogy megjön.

Nem élem bele magam csak szokatlan első gyereknél semmi ilyesmi nem volt,7hétben tudtam meg hogy várandós vagyok,vele 2 hónapig véreztem.


Elfogok menni nőgyógyászhoz,amint tudok,de hétvége van így nem rohannék most a kórházba.


Nem kérek semmi kioktató,nem idevaló választ.



2020. júl. 18. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is a hónap végére (nem) várom, most ovulálok. Szerintem nálad is erről lehet szó. Fáj és kis vérzés is kísérheti.
2020. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor drukkolok neked,hogy sikerüljön.🙂🤞🤞

Nem tudom,mi lehet,hiszen ilyen korán nem szokott meglenni és volt már ovum is teszt szerint.

Ugyan úgy fáj mint pékor,de nem véreztem soha ez miatt.

Viszont most igen,be kellett raknom egy tisztaságit.

Köszönöm válaszod. :)

Majd írk kérlek mi lett veled!

2020. júl. 18. 15:46
 3/13 Malacka1212 ***** válasza:

Szia. Mi december 23-án voltunk együtt, január 2-án volt egy kis folyásom ami enyhén rózsaszín volt. Január 12-én kellett volna megjönnie, 13-án erős pozitívat teszteltem :)

Nekem az volt a beágyazódási vérzésem valószínűleg.

Most 31 hetes vagyok 😊

2020. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy! Az ovud teszt alapján hány napja volt? (Első voltam)
2020. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Malacka 1212


Gratulálok neked!!!! BOLDOG BABAVÁRÁST! 😊🤰

És milyen volt a rózsaszín folyásod?

Akkor még is lehet beágyazódási vézést tapasztalni.

Remélem hogy nekem is beágyazódás lesz,már nagyon várjuk a kistesót.☺


Utolsó!

6-7 napja ha jól emlékszem,nem nagyon figyelek ezekre őszintén első próbálkozás volt a tesztel.

2020. júl. 18. 16:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire korán ovuláltál, akkor a következő menzesz is jóval korábban várható, mint a hó vége (persze remélem nem jön meg). A 6-7.napon viszont tényleg lehet akár beágyazódás is.
2020. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen elméletileg akkor korábban lenne a nemvárt,általában nekem 28 este,29-én jön meg.

Így most nem tudom.

Lehet beágyazódás akkor?

Nagyon remélem.🤞🤞

2020. júl. 18. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban 6-7 napja ovuláltál, akkor benne van a pakliban 🤞🤞🍀🍀
2020. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!


De azért így se élem bele magamat,hogy ne legyen csalódás.

2020. júl. 18. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, az nagyon rossz. Múlt hónapban minden jelet fel véltem fedezni magamon, aztán megjött :/
2020. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!