Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres 30 napos ciklusok...

Rendszeres 30 napos ciklusok esetén 17. napi együttlét már biztosan késő?

Figyelt kérdés
Ebben a ciklusban ezen a napon tudtunk együtt lenni. Milyen esélyeink vannak várhatóan? Nem hőmérőzök és semmi tesztet nem végzek ovu meghatározására, bár némi tojásfehérjés nyákot tapasztaltam, de 2 nappal az együttlét előtt. Lekéstük, vagy még épp sikerülhetett? Nem tudom, merjek-e reménykedni, vagy ez a ciklus biztosan ugrott.

2020. júl. 19. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Esély van, de nem lenne rossz némi támpont, hogy mikor lehett ovud.
2020. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha nem tudod mikor van ovud, vagy hány napos a luteális, akkor csak a tippelés marad. 30 napos ciklusnál 14-18. nap bármelyikén lehet az ovu, de ugye emberenként fix. +-1 nap maximum az eltérés, tehát, ha neked mondjuk 15 napos a luteális szakasz, akkor néha lehet 14 vagy 16 nap, de 12-13 nem lesz.


Ugye azért ez 4 napos intervallum a lehetséges ovura, ami bizony rosszul időzítve nem hoz sikert :D 17. napi együttlét, maximum akkor lehet jó, ha 16. napon vagy később volt ovu, de már az is necces. Pont ezért érdemes legalább egy egy alkalommal ovu tesztet használni, mert akkor sokkal pontosabban meglehet határozni, hogy érdemes e agyalni rajta, hogy sikerült, vagy kár stresszelni :)


Így a tipp marad. Vagy sikerült vagy nem. Esély nyilván van, mivel nem tudjuk a pontos adatokat hozzá. Így 0-nál nagyobb az esély.


Bocsi, hogy hosszú lettem :D

2020. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok többet, nem szoktam vizsgálni magam ilyen szempontból. Csak annyi a biztos, hogy rendszeres 30 napos mensim van. Hát, majd kiderül, lecsúsztunk-e róla, de köszi hogy írtatok!
2020. júl. 19. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De még így is tág intervallumban mozog az ovulávió, ha nrm tudod, mennyi a luteálisod. Nekem pl 12-13 nap, de lehet akar 14-16 is. Viszont ez állando és max 1 napos eltérések lehetnek. Ha a tankönyvi 14el számolunk, akkor a 16.napon ovuláltál, még akár el is csíphettétek a 17.nap, de itt szó szerint órákon múlik az egész. Drukkolok!
2020. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi támpontod akkor mi honnan tudhatnánk? Én megértem ha valaki nem akarja figyelni magát, de akkor más nem marad, mint a vagy igen-vagy nem. Ha akarod tudni legalább 1-2x figyeld az ovulációd.
2020. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!