Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek lombikhoz Gonal F-et...

Akinek lombikhoz Gonal F-et írtak fel, milyen adagban kellett adni magának? Kellett emelni vagy csökkenteni az adagot és hányadik napig kellett ezzel szurizni?

Figyelt kérdés

A 3. napon kell kezdeni, de én úgy látom, hogy ha 150 NE-t kell adni, akkor csak a 9. napon elfogy, de leszívás később van. Számíthatok arra, hogy írnak fel még egy adagot leszívásig?

Nálatok hogy volt ez? Mik a tapasztalatok?


2010. aug. 3. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem 2db 300NE-t írtak fel először. De mivel nekem sajnos végig napi 150-t kellet beadni, így felírtak még 2db-ot meg 2db 75NE-t. (11 napig kellett 150-et kapnom.)


De van, akinek csökkentik menet közben az adagját. Sajnos én kicsit nehezebben reagáltam a gyógyszerekre, így nem lehetett csökkenteni.

Nekem a leszívás is csak a 15. napon volt. Az utolsó adag gonalt a 12. napon kellett beadni.

2010. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én 112-vel kezdtem a Gonalt és 225-re emelték fel közben, mert nem jól reagáltam. Emiatt a leszívás is jóval később volt, mint másnál.

Igen, neked is fognak még felírni Gonalt, ha elfogy.

2010. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

gondolom a 2. vizsgálatnál derül ki, hogy szükséges-e még.

ti éreztetek vmi mellékhatást a gyógyszerekkel kapcsolatban?

aluszékonyság, hasfájás, hányinger, ilyesmi?

2010. aug. 3. 13:10
 4/20 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Én semmi mellékhatást nem észleltem.

Sőt még csak nem is híztam tőle. (kopp-kopp-kopp)

2010. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én végig kutya fáradt voltam, és néha szédültem. És volt még egy elég kellemetlen mellékhatása, hogy egyáltalán nem kívántam a szexet. :(
2010. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

a fáradtság, semmi szex nálam is megvan.

meg néha fáj a hasam, ill a petefészkem környékén....

de ez legyen a legkevesebb. a cél érdekében mindent.

2010. aug. 3. 14:59
 7/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen a petefészkeim nekem is nagyon feszítettek (főleg közeledve a leszíváshoz). Ja és leszívás után fel voltam puffadva folyamatosan.
2010. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szeretnék bele kérdezni. Nekem most kell mennem a 21-ik napon, elvileg szeptember közepén lesz az első beültetésem. a kérdésem az lenne, hogy amikor el kezdődik a stimuláció , először le állitanak minden müködést nálam aztán meg elinditanak, akkor lesz menstruáció? Vagy több időnek kell eltelnie, hogy az embriót beültessék? Ugyértem, hogy hány ciklus mire ez lezajlik? Köszönöm ha valaki válaszol!
2010. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

jajj, nekem már most puffad a hasam, pedig még hol a leszívás...

egy ciklus alatt optimális esetben, lezajlik a folyamat. és van mensi is.

2010. aug. 4. 08:14
 10/20 anonim ***** válasza:

Mivel a 21. napon kell menned, gondolom long protokolod lesz, ahogy nekem is az volt. Maga a folyamat kb. másfél hónapig fog tartani (nekem kicsit hosszabb volt, mert nem reagáltam eléggé a hormonokra és emelni kellett az adagot). Először decapeptyl injekciót fogsz kapni, ami teljesen leállítja a petefészek működését. Közben meg fog jönni a mensi elvileg ugyanakkor, amikor szokott normálisan is (legalábbis nekem így volt), majd a ciklus 3. napjától - ha jól emlékszem - indul a stimuláció. Kb. 14. nap környékén leszívás, majd 3-5 nap múlva visszaültetés, és utána kb. 2 hét, mire kiderül, hogy sikerült-e. Drukkolok neked nagyon!

A kérdezőnek: én is puffadtam már a leszívás előtt is, úgyhogy nyugi, normális dolog ez, csak persze kellemetlen. Mikor mész ultrahangra? 2. válaszoló voltam.

2010. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!