Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez elázott vagy...

Szerintetek ez elázott vagy lehet esély rá, hogy baba?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 20. 18:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
🤞🏻
2020. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos a mai predictor teszt negatív. Szóval a one step fars pozitív. :(((( .. Eddig tartott az öröm :((.. Köszönöm azért a drukkokat.. 😘
2020. júl. 21. 07:10
 23/27 anonim ***** válasza:
:(
2020. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%

Ezért nem kell itt gyk-n kérdezni. Ha babát akarsz akkor bebeszélik a pozit, ha nem akar az ember akkor meg már csak azért is pozit látnak hogy jól beijesszék a kérdezőt.


Legtöbbször a kontraszt csíkot is képesek pozitívnak bemesélni.

2020. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez igaz. De ennél a tesztnél azért láthatóan rózsaszín volt a második csík.

Kedves kérdező dobd ki az összes one step tesztet. Normális tesztnél nincs ilyen gond.

2020. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én még várnék, csütörtökön kell csak megjönnie, ha nem jön meg, akkor tesztelj újra, addig meg ne is foglalkozz ezzel. Ezért sem szabad előre tesztelni.
2020. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tudom és totál igaza mindenkinek. Azért kérdeztem itt, mert őszinte leszek nem merek már senkinek sem mondani semmit. A köreimben sokan szenvednek ebben a problémában és nem akarnék a barátoknak rossz érzést,ha nekem tényleg összejön. Megvárnám már csak babonából is a 3 hónapot. Itt sok olyan pozitív ember van akikre szükségem van az utóbbi időben. Lehet baj van velem :))).. De nekem tényleg jól esett, hogy senki nem szólt le és nem lettem becsapva, mert többetek írtátok, hogy ez a teszt sz@r. Reggel nem is éltem bele magam. Józan ember vagyok általában csak néha besikeredik a görcsölés. Természetesen 1% remény él bennem, de nem abból a szerencsés fajtából származom. Mindegy is kidobtam ami volt még itthon teszt és nem is idegedítem magam rajta.. Ettől függetlenül örülök, hogy írtam ide, mert sokkal jobban viseltem a negatív tesztet, mint korábban. Ez miattatok volt. 😘
2020. júl. 21. 11:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!