Ez negatív ügye?

Figyelt kérdés

Élőben viszont van rajta egy halvány csík,alig lehet látni.

[link]

[link]



2020. júl. 21. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen negatív.
2020. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mitől lenne pozitív két csík van ott???
2020. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést szerintem lehet normálisan is válaszolni.

Ha félre értettem akkor bocsánat.

Mint írtam,élőben viszont van rajta egy halovány csík,de képen viszont negatívnak látom én is.

2020. júl. 21. 10:36
 4/7 anonim válasza:
82%
Negatív szerintem is.
2020. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Így fényképen ez elég negatívnak tűnik. Ha tudod az ovu napját, akkor 16 nappal utána már bármelyik teszt legalább halvány pozi lesz.
2020. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell felháborodni. A kép egyértelmű. Bele lehet látni meg magyarázni sok mindent, sajnos attól még nem lesz pozitív. És mielőtt engem is meg akarsz enni: ezt a mutatványt én is majd' minden hónapban eljátszom ITTHON, mert a remény nagy úr, de nem töltöm fel sehova a képeket. Azért ha magunkba nézünk, meg tudjuk állapítani.
2020. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

*ugye (bocsi, de ezt sose értettem, miért ügye...)


A teszt full negatívnak látszik, sajnos ha te alig látod élőben, mi még kevésbé fogjuk látni a képről. ha pozitív lesz, azt nem kell keresgélni

2020. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!