Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyenge pé miatt kaptam clostil...

Gyenge pé miatt kaptam clostilbegyt tablettát.14.napon mindkét petefészkemben volt 1-1- 20mm-es domináns tüsző.Nem sikerült a baba.Lehet még hatása az 1 havi clostinak a következő hónapban?

Figyelt kérdés
Újabb clostis hónap lenne,de az orvosom szabira megy amikor uh-on kéne nézzen így azt javasolta, hogy inkább most tartsak szünetet.(ellenőrzés nélkül ne szedjem be)Kérdésem az lenne, hogy volt valaki aki így esett teherbe spontán? Lehet még hatása az 1 havi clostinak a következő hónapban?

2020. júl. 21. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincsen semmilyen hatása a következő hónapra.

Éppen ezért írja fel havonta az orvos.

Nekünk semmit se segített, több mint 1 éve próbálkozunk, túl vagyunk 6 clostys hónapon, szép érett tüszőket csinált, de baba még sehol :(

2020. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen van hatása, sokan pl a 3 havi kúra után 4-5. hónapban esnek teherbe. Tehát 1-2 hónap hatása még akad. Sok szerencsét!
2020. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, rosszul írtam, nem magának a gyógyszernek van hatása, hanem pl szeded egy két ciklust, és esetleg pont helyrepofoz. Így a kövi ciklus jól űködik, tehát innen nézve akár a hatásának is lehet nevezni. Én pl nem rajongtam érte, mert úgy látom józan paraszti ésszel, hogy megerőszakolják az ember szervezetét vele. Mert kicsikarja a peteérést, de nyilván oka van, hogy miért nincs peteérés és azt kellene kezelni.... Nekem pl szintén nem sikerült clostyval, mivel oka volt, hogy miért nincs pé. Kezelve lett a probléma és így lehettünk végül szülők.


Hiába generál peteérést, ha a szervezet nem működik jól. Nem tudja befogadni a megtermékenyített petesejtet.

2020. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De, van hatása a következő hónapban is.
2020. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz, szintén 6 (2x3) kúrán vagyok túl. Hatásos volt, de nem lett baba.
2020. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, e vitamint szedek 400 NE, D3 vitamint 4000NE és C vitamint sajnos csak most kezdtem el ilyen dózisban.Valószínű a méhnyálkahártyám nem volt elég vastag, na meg a closti is elvékonyítja.Elég ez a dózis szerintetek?Mit érdemes még a méhnyálkah.vastagodására szedni?
2020. júl. 21. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

A gyógyszernek nincs közvetlen hatása a következő hónapra, de lehet közvetett, ugyanis azért szeded hogy serkentse-stimulálja a peteérést.

Lehet épp segít annyit, hogy a következő hónapban legyen magától peteérésed.

2020. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én simán szedek 800 Ne E vitamin és évek óta a napi 4000 D-t, mégis alacsony lett most a D-vitamin szintem és extra pótlás kell. Nyugodtan toljál többet, nem fogod túladagolni.
2020. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van hatása a következő hónapra, a dokim mondta anno hasonló helyzetben.
2020. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!