Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Formabontó kérdés, miért...

Formabontó kérdés, miért paráztatják az embereket?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat olvasgattam ebben a témakörben és észrevettem valamit ami nagyon nagyon zavar. Ha valaki babát szeretne és felteszi a kérdést, hogy pl peteérés után 1 héttel még összejöhet e a baba, akkor olyan válaszokat kap, hogy "nem valószínű", "gyanús", "egy próbát megér, de ne éld bele magad", VISZONT ha ugyanezt a kérdést felteszik úgy, hogy peteérés után 1 héttel védekezés nélkül voltak együtt, UGYE NEM VAGYOK TERHES???? Akkor egyből a válasz: "de simán lehetsz", "imádkozzál, hogy ne legyél terhes" "akár még úgy is lehetsz, hogy beléd se élvezett", "50%-50%". Miért???? Nem tudom megérteni.

2020. júl. 21. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Két egészséges ember eltalált időpontban levő védekezés nélküli együttléte esetén az esély kb. 20%, hogy terhesség lesz.


Ha akarsz gyereket, akkor ez a 20% baromi kevésnek tűnik.


Ha nem akarsz gyereket, akkor ugyanez a 20% baromi sok.

2020. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez szerintem nem paráztatás, csak mindenkit felkészítenek arra, amit nem szeretne.

Kinek lenne jobb, ha azt írná itt mindenki, hogy persze, hogy összejön, hiszen erre vágysz, míg a másiknak, hogy ne izgulj, nem lesz baj, hiszen nem akarsz gyereket.

2020. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Végülis ez is egy nézőpont.
2020. júl. 21. 18:37
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Plusz sajnos nagyon sok itt a rosszindulatú ember is.
2020. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha egy felelőtlen, nem védekező embernek megmondod, hogy "nyugi, kicsi az esélye, úgy se leszel terhes", akkor legközelebb sem védekezik.
2020. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

"Mert ha egy felelőtlen, nem védekező embernek megmondod, hogy "nyugi, kicsi az esélye, úgy se leszel terhes", akkor legközelebb sem védekezik."


És ez számodra azért fontos, mert...?

2020. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert nekem kell belőle nőgyógyászként kikaparni a gyereket, és utálok intert csinálni? Például.
2020. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem kötelező. Normális orvos nemet mond rá. Nem egyet ismerek. Például. És akkor nem kell névtelen fórumon parasztnak lenned másokkal, mert utálod a munkádat.
2020. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

1. A munkám része. Ha nem csinálom meg, másnak kell megcsinálni, azaz a kollégáimmal cseszek ki.

2. Nem utálom a munkám, sőt, kifejezetten szeretem, csak nem minden részét. Egészséges terhességeket kikaparni egészséges nőkből nem akkora öröm.

3. Nem szokásom parasztnak lenni. Miért lenne parasztság figyelmeztetni, hogy talán védekezni kellene ahelyett, hogy aztán sopánkodik meg interre rohangál?

2020. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Tessék kérdező, íme egy példa arra, hogy miért ilyen szr ezen a fórumon a hangulat. Neki joga van így beszélni másokkal, mert a munkája kapcsán megengedheti magának. Ő ezt hiszi. Én meg abban reménykedem csak, hogy a büdös életben nem lesz véletlenül sem az orvosom.
2020. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!