Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiú gyermeket szeretnénk.Valób...

Fiú gyermeket szeretnénk.Valóban lehet ezt befolyásolni? tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
Olvastam pár dolgot ezügyben,kíváncsi lennék kinek mi vált be
2020. júl. 22. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Próbálkozz, mi 3 lány után feladtuk:DD
2020. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

1

:)))))))))))))))))

2020. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Na hát igen hasonló cipőben járunk 😁 két leányzó már van,most rákészülnénk a harmadikra :D
2020. júl. 22. 20:22
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Ekkora butaságot kérdezni...nem rossz kezdet gyerekneveléshez :D
2020. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

NEM tudod semmivel sem befolyásolni. Sem étkezéssel, sem szexpózzal, sem naptárral, sem rozmaringgal a szoba négy sarkában.

Sőt terhesség alatt az orvoson kívül se tudja senki megmondani se hasból, se kívánt kajákból, se hányásból, se medállal, hogy milyen nemű lesz.


A baba neme egyetlen dolgon múlik: a 23. (nemi) kromoszóma párján, hogy az X vagy Y. Ez attól függ, hogy a zigóta milyen spermától származik.


Biológia 8. és 12. osztály.


És a baba neme mindegy, a legfontosabb az, hogy egészséges legyen!

2020. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen. Ez valóban így van a legfontosabb az egészség,viszont nem én találtam ki hogy lehet befolyásolni a gyermek nemét.A lekezelő hangvételt pedig tartsd meg magadnak :)
2020. júl. 22. 20:26
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

5 Meg azon, hogy egy adott dolog miatt kap valaki 3x-os lány-áldást.


És pontosan lehet tudni, hogy miért kapta az illető.


1-eske voltam:D

2020. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
6 Ne kapd fel a vizet, mivel hiányzik a hang mögüle, ezért bántónak tünhet, de lehet, hogy esze ágában nem volt bántani..
2020. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Hát elméletileg ha pont a peteérés napján vagytok együtt,akkor nagyobb az esély a fiúra . Ha peteérés előtti napokon,akkor lányra .

De ez is olyan,hogy van rá bőven ellenpélda ,szóval olyan nagyon ez sem befolyásolja.

2020. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Az 5-ösnek van igaza. Remélem tőlem nem veszed zokon és nem tartod lekezelőnek. Üdv, egy orvostanhallgató.
2020. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!