Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pl. Ma nem mutat semmit a...

Ha pl. Ma nem mutat semmit a teszt, viszont terhes vagyok holnap már fog? Vagy holnap után?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De lehet csak holnaputánután.
2020. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Késik már a menstruációd? Ha ezt nem írod le, nem tudunk válaszolni.
2020. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen késik múlthónapban 21.én jött meg
2020. júl. 24. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. 21.en? Ha tudod mikor volt pé- ahhoz viszonyitva kb 14.nap. nekem 25.en volt meg utoljara. Tesztek negativak...lehet a nagy meleg bezavart nálunk....de ilyenkorra mar reg pozitivnak kellene lennie a tesztnek.
2020. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennek, hogy nekem nagyon fajnak a mellbimboim. Nem lehet hozzaerni. A teszt megis negativ. Erdekes. De erdekel nalad mi lesz. Szurkolok neked!
2020. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy biztos terhes vagy? Ha a teszt nem mutat semmit? múlthónapban megvolt, most pedig lehet csak késik...

Dokinál voltál? Vagy honnan veszed?

2020. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor lehet mutatná már holnap/holnapután, ha terhes lennél. De igazából reggeli első vizeletből akkor már most is kéne, hogy mutassa.
2020. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!