Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valakinek a...

Lehetséges, hogy valakinek a reggeli első vizeletből negatív egy teszt és délutániból már nem?

Figyelt kérdés
Mindig csak a reggeli elsőt olvasom mindenhol, de lehet, hogy valakinek nem az a "legjobb" a korai mintavételre?

2020. júl. 28. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de főképp azért, mert folyamatosan emelkedik a hCG szint, tehát ami reggel még egy koncentráltabból nem érte el a kimutatási határt, az délutánra eléri. De valóban nem ritka hogy reggel nagyon halvány pozitív, a délutáni híg meg negatív.


Szerintem egy nap egy tesztet érdemes használni a reggeli elsőből. Ha a délutáni pozitív lenne, akkor a másnap reggeli már nem nagyítóval keresgetős lesz :)

2020. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem így volt, de az amiatt volt, mert a reggelinél gyenge volt a teszt, délutáninál érzékenyebb. :D
2020. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem reggel is pozitív volt viszont én két naponta teszteltem reggel es kora délután is! A délutáni teszt mindíg sokkal erősebb lett mint a reggeli. Pl a predictorral jartam úgy hogy amiket reggel csinaltam mind egyforma halvany pozitiv lett mintha nem akarna erosodni aztan duhombem csinaltam delutan is ott pedig gyonyoru egyforma erosegu lett a ket csik
2020. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!