Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Csak én látom a halvány csíkot? (Facelle) 3-4 nappal vagyok a nem várt előtt.


[link]



2020. júl. 30. 17:54
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
52%
Bíztató, de a facellenél ez még kétesélyes. Próbáld meg szerintem 2 nap múlva egy predictorral
2020. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy az első írta, de minden 10es teszt csak nem várt után lesz biztos.


Nekem ilyenből egyszer baba lett, egyszer meg kémiai.

Mindkét esetben 11. dpo-tól ilyen halvány volt minden tesztem, a 25-ös tesztek is. Mégis egyikből baba másikból kémiai.


Szóval sok sikert, remélhetőleg erősödik és baba lesz belőle :) Szép halványka kétcsíkos :) Nyugodtan tesztelj megint facellel legalább lesz összehasonlítási alapod, ha két nap múlva erősebb, akkor már lehet kezdeni örülni :)


Nagyon szorítok!

2020. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!! :)
2020. júl. 30. 18:09
 4/56 anonim ***** válasza:
40%

1 (EGY)csík=negatív

2 (KETTŐ) csík=pozitív

2020. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
59%
Negatív!!! De még nem is kellett volna tesztelni.
2020. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
66%
Valami sejlik talán, de ezt még negatívként kezelném. Holnap reggeliből ismételném.
2020. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
45%

Jézusom, ennyi negatív embert!


Ha bírsz addig várni, tesztelj a nem várt napján pl predictor teszttel.

2020. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
55%
Ez teljesen negatív, de tényleg nem tudom mi értelme van 3-4 nappal előtte tesztelni..? Még jó hogy negatív, tesztelni a nem várt napja UTÁN kell, nem 4 nappal előtte.
2020. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
72%

Szia! :)


Én látom amire gondolsz, nekem talán még ennyire se látszódott,2 napra rá erősebb lett, majd 5 napra rá már szép erős. Ha úgy érzed ismételj pár nap múlva.


A többieknek itt mi a baja!? Ide jönnek ki élni magukat? Menjetek szeretkezzetek egyet a férjetekkel. 😃

2020. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy van még idő tesztelni, de eléggé feszülnek a melleim, ezért gondoltam miért ne. De amúgy is, szerintem ezt mindenki maga döntse el kinek, mikor, miért jó vagy nem jó tesztelni. Sajnálom, hogy lepontoznak kedvesen válaszoló emberkék! Nem azzal van a baj, ha valaki negatívnak véli a tesztet! Lehet az, lehet nem! A baj azzal van, hogy ilyenkor egyből ilyen választ kell adni a másiknak? “Az ilyennek nem kell gyerek”, miközben ő épp köszöni szépen, de nem kéri a saját csemetéjét.. Továbbra is köszönöm a normális kommenteket!
2020. júl. 30. 19:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!