Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mèhpempőtől mintha lezsibbadna...

Mèhpempőtől mintha lezsibbadna, csípnè a nyelvem. Másnál is van ilyen,aki használja?

Figyelt kérdés
Próbálom minél tovább nyelv alatt tartani,de egy idő után mintha lezsibbadna a nyelvem alatt, persze miután kényelem pár perc után elmúlik ez az érzés.
2020. aug. 2. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
allergiás vagy a virágporra.
2020. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De egyéb bajom nincs tőle és ha lenyelem, akkor pár perc múlva elmúlik.
2020. aug. 2. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 +1


Gyerekkoromban anyukám sokszor adott nekem virágporos és méhpempős dologokat, eleinte viszketett kicsit a szám, utána fejbőröm, a tenyerem. Nem tudtam, mi ez, nem volt kellemetlen, nem szóltam, azt hittem, hogy másnak is ilyen.

Felnőtt koromban dobtam egy komplett bedagadós allergiás reakciót virágmézre, szénanáthás is lettem. Szóval szerintem is allergia.

2020. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Allergia!!
2020. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne szedjem akkor tovább?
2020. aug. 2. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nem allergia. Nekem ugyanez van és elég régóta fogyasztom kúraszerűen. Igen egy picit zsibbasztó érzést csinál ha ott tartod a nyelved alatt,mintha csípne is kicsit. Most pont kérdeztem a férjem is,mert ő is szedi. Neki is. Úgy hogy ez természetes szerintem. A méhpempő ilyen. Nem hinném,hogy mind a ketten allergiásak lennék,főleg hogy rendszeresen fogyasztunk méhésztől vásárolt különböző készítményeket és még semmi allergiás reakciónk nem volt.
2020. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Én is arra gondoltam, hogy esetleg ez természetes,mert lenyelès után már nincs semmi gond.

2020. aug. 2. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is zsibbad és csíp kicsit. 7 napja szedem.
2020. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!