Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tapintatlan, amit...

Szerintetek tapintatlan, amit a nőgyógyász mondott? Részletek lejjebb.

Figyelt kérdés
Szokásos vizsgálat, utolsó menstruáció, volt-e abortusz, szülés, stb. Mondtam, hogy igen, szültem császárral,egy gyerekem van. Felfekudtem, vizsgál, azt mondja, magának gyönyörű méhszája van, látszik, hogy egy gyereket sem szült, csak császárja volt. Őszintén szólva rosszul esett, érzékeny téma ez nekem.

2020. aug. 3. 16:59
A kérdező szavazást indított:
A doki érzéketlen volt.
Te vagy érzékeny.
Nincs gond azzal, amit a doki mondott, és a te reakciód is normális.
119 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Én nem értem ezen mi esett rosszul. Saját magaddal van gondod ( ez legyen a legnagyobb), ne vetítsd ki másokra.
2020. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Én nem hiszem, hogy ebben bármi sértő szándék lett volna, de értem, hogy mi esett rosszul.
2020. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Dehát nem ez történt?
2020. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Igen, érzéketlen volt, és te is érzékeny vagy. Ideje lenne már az orvosoknak nem csak biológiát, de kommunikációt és érzelmi intelligenciát is tanulni. Félelmetes, hogy képtelenek normálisan beszélgetni 5 percet valakivel. Ott fekszel szétrakott lábakkal, és képtelen eltölteni az időt úgy, hogy közben nem véleményezi a tested. Miért? Én ezt nem is értem. Az egy dolog, hogy ez most neked érzékeny téma, és emiatt érzékenyebb vagy rá. Nekem meg abból van elegem, hogy az orvosok olyanok, mint valami kőkorszaki bunkók, akik (talán) tudják mit csinálnak, csak épp hörögnek, meg morognak beszéd helyett, mert azon a szinten vannak.
2020. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

4, orvosi szempontból ez "dicséret" volt, igaz nem ment át. Azt akarta vele kifejezni kissé szerencsétlenül, "de jó, nem lesz gond a méhszájjal, valószínűleg nem nyílik korábban, kisebb a koraszülés esélye, hurrá!".

Akiknek durva hüvelyi szülésük volt, nem ilyen szerencsések.

2020. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te vagy érzékeny. Ez nem arról szól, hogy ő lenézi a császárt, hanem hogy örül, hogy a mehszaj ép. Nem fog gondot okozni a terhesseg alatt. Csak azért szívtad mellre szerintem, mert ezek szerint nem igazán dolgoztad meg fel, hogy csaszar lett az előző buli vége. Sajnálom. Elhiszem, hogy rosszul esett, de ne vedd magadra.
2020. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
5-s: szerintem meg teljesen mindegy, hogy minek szánta, ha a páciensben rossz érzést kelt. Elvárható lenne 15 év komoly szakmai szintű tanulás után, hogy legalább valamilyen szinten értse, min megy keresztül a másik fél, miközben ő nyúlkál. Tudom, tudom, sokat kérek, de én elvárom egy jó szakembertől, hogy soft készségekben is magas szinten legyen. De sajnos azt tapasztalom, hogy ezt lényegtelennek tartják. Így jutunk el oda, hogy csinálnak velünk, amit akarnak, mert az a dolguk, aztán vagy beszélnek hozzánk, vagy nem, ha meg igen, abban sincs köszönet.
2020. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az esett rosszul,hogy a köztudatban is úgy van benne még mindig a császár, mint megúszós dolog. És aki császárral szült, az nem is szült valójában. Hogy is lehetne változtatni a nagy átlag gondolkodásán, ha maguk az orvosok is ráerősítenek. Amúgy valószínűleg nem rossz szándékból mondta, felcsillant a szeme, hogy ilyen gyönyörű méhszájat már rég nem látott. 😂 😂 Rendesen zavarba jöttem és mondtam, hogy ilyen bókot még soha nem kaptam. 😂 Csak utána kezdtem el gondolkodni, hogy ez nem volt teljesen korrekt megfogalmazás. Na mindegy.
2020. aug. 3. 17:45
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
7 akinek problémája van, az menjen dr Leipold Gergőhöz. Csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni. Az összes elvárásodnak megfelel. Olyan sajnos sosem lesz, hogy egy szakma minden képviselője egyformán jó legyen mindenben.
2020. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintdm nincs ez a köztudatban, csak te hiszed, hogy így gondolják az emberek.
2020. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!