Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Péntekre "nem...

Mommy kérdése:

Terhesség? Péntekre "nem várom". Tegnap erős görcsök, a mellbimbóm bebarnult és ágaskodik már 1 hete, azonfelül nyilaló érzés mindkét mellemben. Éjszaka is kikell járnom pisilni (kb.5 napja). Álmosság. Ma émelygek nagyon. Kipirosodott és ég az arcom.

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 11:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Szédülök, fájdogál a fejem is és a pém.-óta száraz vagyok.

Korai lenne még a teszt?

2010. aug. 4. 11:31
 2/12 anonim ***** válasza:
ha már ilyeneket érzel, akkor a teszt sem korai. ha a baba miatt érzed, akkor már korábbra nem vártad.
2010. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most csináltam egy - Qupido tesztet :-( Ezt már én sem értem. (Igaz a kislányommal 6 hetes voltam mire + lett a tesztem.) Elképzelhető hogy ezeket a tüneteket bebeszélem magamnak? A fájdalmakat érzem !

Még nem volt sem pecsételés sem maszatolás. Talán csak korai volt a teszt ?! :-/

2010. aug. 4. 13:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát elvileg a qupidónak már kéne mutatnia a terhességet.

De minden terhesség más,lehet neked lassan termelődik a hcg a szervezetedben de tüneteket okoz hamarabb.

Most már várd meg,hogy pénteken megjön-e a mensid vagy sem és akkor tesztelj.

Drukkolok!

32 hetes km.

2010. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. nálam volt már példa rá, hogy bebeszéltem magamnak. amikor viszont terhes lettem, nem volt tünetem talán csak az 5. héttől.
2010. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
émelygés meg még később jött.
2010. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Most is olyan "mindjárt megjön" érzésem van. Épp most pityeregtem a semmin. Remélem nem ketyós leszek vagy valami ilyesmi. :)

Hát ha addig nem jön meg akkor szombaton reggel csinálok egy másik tesztet.

2010. aug. 4. 13:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak szösszenetnek tenném a témához hogy az éjjel is 2x voltam pisilni és harmadszorra reggel 5:30-kor. Így melyik "reggeli" akció a jó tesztre?
2010. aug. 4. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Tök jó,hogy ilyen lazán fogod fel a dolgokat:))

Ez tetszik,mert itt a teherbeesés témában sokan nagyon görcsösek és ha nem sikerül mufurcok lesznek:))

Te tök jól állsz hozzá:))

A pisitémára azt mondom,hogy jó az a hajnali pisi is.Nem baj,hogy voltál éjszaka is pisilni.Bár azért kell egy kis idő,míg a pisi koncentrációja jobb lesz teszt szempontjából.Ezért javasolják a reggeli első pisit,mert ugye éjszaka alszol.

Szombaton jelentkezz:))

32 hetes km.

2010. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi 32km Mami,

A lányom is egy csoda volt ahogyan megfogant szóval nem vagyok az a feladós tipus. Ha most nem sikerült akkor annak oka van. (Minden történik valamiért.)

Mindenképpen jelentkezem szombaton.Olyan izgi hogy más is szorít nekem/nekünk.

Szóval babára fel. :)

2010. aug. 4. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!